İntihar girişimi yarım kaldı-Video

İntihar girişimi yarım kaldı-Video

Aydın'da, intihar girişiminde bulunmak için çıktığı evlerinin çatısından atermitin kırılmasıyla bir alttaki balkona düşen 18 yaşındaki B.A.K.'nin bacağı kırıldı.
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi öğrencisi B.A.K., dün saat 14.30 sıralarında, Yağcılar Çarşısı'ndaki evlerinin bulunduğu 4 katlı apartmanın çatısına çıktı. Bir süre atermit kaplı çatıda, ayaklarını sarkıtarak oturan genci görenler, durumu polise bildirdi.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

ÇATIDA TEPİNİNCE BALKONA DÜŞTÜ

Polis, çılgın genci çatıdan inmesi için ikna etmeye çalışırken, bir yandan da tedbir amacıyla olay yerine ambulans ve itfaiye ekibi çağırıldı. Yanına kimseyi yaklaştırmayan B.A.K., telefonda kendisini ikna etmeye çalışan yakınlarına sinirlenip, bir ara ayağını yere vurmaya başladı. Tekme darbelerine dayanamayan atermit çatı kaplaması bir anda kırıldı. Neye uğradığını şaşıran B.A.K., bir anda kendini alt katın balkonunda buldu. Yaklaşık 2 metre yükseklikten balkona düşen gencin sağ bacağı kırıldı. Halası, kız arkadaşı ve bir yıl önce boşandıkları öğrenilen annesi ve babasına birer intihar mektubu bıraktığı belirlenen genç, ambulansla Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kırılan bacağı alçıya alınan gencin, anne ve babasını bsoşanmasındran sonra maddi sıkıntı çektiği ve bu nedenle kız arkadaşı ile arası açıldığı için intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.