Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
443.512
0.58%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  İstanbul boşaldı sahiller doldu

  İstanbul son günlerde en trafiksiz ve boş günlerini yaşıyor. Ramazan Bayramı nedeniyle tatile gidenler, kalanlara rahat bir nefes aldırdı.
  • Ajanslar
  • 18.07.2015 - 09:37
  İstanbul boşaldı sahiller doldu

  Ramazan Bayramı’nda tatile çıkanlar nedeniyle İstanbul’un boşalmasını fırsat bilen çok sayıda kişi, trafiğin de rahatlamasıyla, megakentin tadını çıkarmak için sahil kenarlarına akın etti. Özellikle Boğaz’ın Emirgan ile Sarıyer arasındaki sahil kısmı plajlardan farksızdı.

  İstanbul boşaldı sahiller doldu GALERİ

  İstanbul boşaldı sahiller doldu #1

  MEKANLAR DOLDU

  Bayramlaşma ve akraba ziyaretlerini tamamlayan bazı aileler, çocuklarıyla birlikte Boğaz’ın sularında denize girerken, bazıları ise sahilde yürüyüş yaptı. Boğaz manzaralı mekanların da dolu olduğu görüldü.

  İstanbul boşaldı sahiller doldu #2

  "BOĞAZIN TADINI ÇIKARIYORUZ"

  Sıcak havada Boğaz’a girenler, Emirgan ile Kireçburnu’nu plaja çevirdi. Oğlu ile birlikte Kireçburnu’na gelen Deniz Yılmaz, bayramı Boğaz’da denize girerek geçirmenin çok keyifli olduğunu söyledi.

  İstanbul boşaldı sahiller doldu #3

  4 günlük bayram tatili nedeniyle memleketine veya tatile gidemediğini belirten Deniz Yılmaz, "Biz ailece bu bayramı İstanbul’da geçiriyoruz. Sabah ziyaretlerimiz oldu, büyüklerimizin ellerinden öptük, bayramlaştık. Hava çok sıcak olduğu için oğlumla birlikte buraya geldik. Burada Boğaz’ın tadını çıkarıyoruz" diye konuştu.

  İstanbul boşaldı sahiller doldu #4

  "40 YIL ÖNCEKİ SAKİNLİĞİ HİSSEDİYORUM"

  Emirgan sahilinde güneşlenen Yaşar Sarıhasan ise herkesin bayramını kutlayarak, "İstanbul bayram nedeniyle boşalmış. Biz İstanbul’da kaldık. 40 senedir İstanbul’dayım. Şu an 40 yıl önceki sakinliği hissediyorum. Trafik yok, kalabalık yok. İstanbul böyle daha güzel oluyor" dedi.

  İstanbul boşaldı sahiller doldu #5

  İstanbul boşaldı sahiller doldu #6

  İstanbul boşaldı sahiller doldu #7


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir