Petrol
99.16
-0.44%
Euro
18.5302
-0.01%
Dolar
17.9526
0.08%
Altın
1.031
-0.12%
Borsa
2868
0.00%
Bitcoin
432.095
-2.02%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 20 C

  İstanbul'da asker uğurlama konvoyunda drift terörü

  E-5 karayolunda toplanan otomobilli magandalar Halkalı’da yolu trafiğe kesti, drift yapan magandalar abartı egzozla ortalığı birbirine kattı.
  • İHA
  • 20.01.2020 - 10:07
  • Güncelleme : 20.01.2020 - 10:07
  İstanbul'da asker uğurlama konvoyunda drift terörü

  İstanbul'da E-5 karayolu Yenibosna mevkisinde, otomobillerle toplanan şehir magandaları asker uğurlamasında, yine istenmeyen görüntüleri ortaya çıkardı.

  YOLU KAPATTILAR

  Yol kenarında toplanan bir grup, ses sistemi olan araçlarla yüksek sesli müzik açtı. Burada bir süre gürültü yaparak rahatsızlık veren grup ardından halay çekip konvoy halinde yola çıktı.

  Basın Ekspres yolunda dörtlü sinyalleri yakarak şeritlere dağılan grup, trafiği yavaşlattıktan sonra Halkalı Kent Bulvarı üzerine gelerek yolu, trafiğe kesti.

  İstanbul da asker uğurlama konvoyunda drift terörü #1

  İstanbul'da asker uğurlama konvoyunda drift terörü ViDEO

  DRİFT YAPTILAR

  Grubunda içerisindeki lüks otomobilli bir maganda, işlek cadde üzerinde drift diye tabir edilen yanlama hareketi yaptı. Dakikalarca trafiği aksatan maganda ardından yoluna devam etti.

  Başka bir maganda ise otomobil ile patinaj çekerek ortalığı dumana boğdu. Trafikte sık sık abartı egzoz da kullanan magandalar mega kentte adeta terör estirdi.

  İstanbul da asker uğurlama konvoyunda drift terörü #2

  POLİS ÇALIŞMA BAŞLATTI

  Tozu dumana katan magandalar tüm bu yaptıklarını kaydedip, sosyal medya hesaplarında paylaştı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin, yol kapatıp trafiği tehlikeye sokan, çevreye rahatsızlık veren, trafikte “drift” yaparak abartı egzoz kullanan ve patinaj çeken o magandaları yakalamak için çalışma başlattığı öğrenildi.

  İstanbul da asker uğurlama konvoyunda drift terörü #3

  İstanbul da asker uğurlama konvoyunda drift terörü #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir