İstanbul'da minibüsle gelen gruptan iş yerine kanlı baskın
İHA

v

Olay, 7 Mayıs 2015 tarihinde 19.00 sıralarında meydana geldi. İstanbul Sultançiftliği'nde, nedeni henüz bilinmeyen kavga, iddiaya göre şöyle gelişti; gün içerisinde yaşanan yol kesme tartışmasını bahane eden bir grup, öğleden sonra minibüsle olay yerine geri geldi.

İŞ YERİNİ SAVAŞ ALANINA ÇEVİRDİLER

Araçtan tek tek inen ve ellerindeki döner bıçağı, satır, bıçak, balta ve sopalarla iş yerine giren kalabalık, ortalığı adeta savaş alanına çevirdi. İş yerine girer girmez iş yeri sahibi ve oğullarını hedef alan kalabalık, ellerindeki aletlerle saldırıya geçti. Saldırı ile birlikte iş yeri sahibi baba Hasan Deniz baltayla başından, oğullarından Seyithan Deniz ve Muhammet Deniz ise kalbinden ve karnından aldıkları darbelerle ağır yaralandı.

İstanbul'da minibüsle gelen gruptan iş yerine kanlı baskın VİDEO

YARALILAR HASTANEYE, SALDIRGANLAR KARAKOLA GÖTÜRÜLDÜ

Yaklaşık 15 dakika süren kanlı kavganın ardından saldırganlar iş yerini yaya olarak terk etti. Saldırıya uğrayan taraf, son bir hamleyle minibüse saldırmak istedi. Ancak minibüse atlayan saldırgan olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Kavganın ardından yaralılar iş yeri önünde bir süre yardım bekledi. Ardından yaralılar hastaneye sevk edildi ve olay yerine gelen polis konuyla ilgili soruşturma başlattı. İş yerinin güvenlik kamera kayıtları inceleme altına alınırken kavganın nedeni yapılacak soruşturmanın ardından netlik kazanacak.