İzmit'te bir garip tecavüz davası

İzmit'te bir garip tecavüz davası

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvuran 42 yaşındaki S.I. adlı kadın, 15 yıllık arkadaşı olduğunu söylediği 41 yaşındaki S.T. adlı kadının kendisine şantaj yapıp, 10 bin lira istediğini ileri sürdü.

VİBRATÖRLE TECAVÜZ ETTİ

S.I. şikayetinde, S.T.'nin istediği bu parayla cinsiyet değiştirmek için ameliyat olacağını söylediğini, parası olmadığını söyleyince, falçata ile kendisini tehdit edip cinsel organına vibratör ile tecavüz edip bunu kameraya kaydettiğini; parayı vermemesi halinde ise bunu internet ortamında yayacağını belirterek şantaj yaptığını iddia etti. Ayrıca üzerinde bulunan 200 TL ile cep telefonunu da gasp ettiğini iddia etti.

GÖZALTINA ALINDI

Şikayet üzerine harekete geçen Asayiş Şube ekipleri, S.T.'nin evine giderek yaptığı aramada vibratörü buldu. Gözaltına alınan S.T. ise ifadesinde S.I.'nın kendisine iftira attığını, aralarında alacak verecek anlaşmazlığı olduğunu ileri sürdü.

Adliyeye sevk edilen S.T. ile ilgili dosya, Cumhuriyet Savcılığı tarafından bazı evrakların eksik olduğu gerekçesiyle geri gönderildi. Gözaltındaki S.T. evraklar tamamlandıktan sonra yeniden adliyeye sevk edilecek.