Petrol
110.88
-0.03%
Euro
17.0295
-0.04%
Dolar
15.937
0.07%
Altın
949.35
0.06%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
470.283
-3.31%
15ºC
İstanbul
Çok bulutlu 15 C

  Jak-Georgia Karako çifti toprağa verildi

  "Ören Bayan" adlı iplik firmasının kurucularından Jak Karako ile eşi Georgia toprağa verildi.
  • 25.08.2014 - 14:45
  Jak-Georgia Karako çifti toprağa verildi

  cenaze

  Beşiktaş'taki evlerinde ölü bulunanan çift için Arnavutköy Aşkenaz Musevi Cemaati Mezarlığı’nda yapılan cenaze merasimine basın mensupları alınmadı.

  CENAZEYE KATILAN İSİMLER

  Çiftin oğulları İzzet Karako başta olmak üzere akrabalarının katıldığı törene iş, sanat ve spor dünyasından da katılım oldu. Merasime katılanlar arasında eski Galasaray Spor Kulübü Başkanı Faruk Süren, işadamı Ali Koç, Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Doğan TV Holding AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ’ın da yer aldığı görüldü. Türkiye Hahambaşısı İsak Haleva da mezarlığa siyah bir minibüsle geldi.

  TOPRAĞA VERİLDİ

  Mezarlıkta kısa bir süre kalan Haleva’nın defin töreninden önce yine aynı araçla mezarlıktan ayrıldığı görüldü. Jak-Georgia Karako çiftinin cenazeleri yakınlarının ve törene katılanların yer aldığı kortejle mezarlarına taşınarak defnedildi.

  Jak-Georgia Karako çifti toprağa verildi #2

  Jak-Georgia Karako çifti toprağa verildi #3

  EVLERİNDE ÖLÜ BULUNMUŞLARDI

  "Balmumcu Mediko 2" adlı sitede oturan 77 yaşındaki Jak ve 69 yaşındaki Georgia Karako çiftinden haber alamayan oğulları İzzet Karako'nun haber vermesiyle cuma günü kapıyı kırarak eve giren komşuları, çifti üst kattaki odada bıçaklanmış halde bulmuştu. Ailenin bakım ve ihtiyaçlarını karşılandıkları ifade edilen Özbekistan uyruklu karı-koca Farkhodjon Y. ve Gulbakhar Y, cinayet şüphelisi olarak tutuklanmıştı.

  Beşiktaş'ta lüks sitedeki bir evde evli çift ölü bulundu haberi

  Jak-Georgia Karako çifti toprağa verildi #4


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir