Petrol
93.28
1.61%
Euro
18.3612
-1.00%
Dolar
18.5761
0.03%
Altın
1.023
-0.70%
Borsa
3484
0.00%
Bitcoin
378.376
0.79%
18ºC
İstanbul
Bulutlu 18 C

  Kadıköy girişindeki arter, 1 yıl boyunca trafiğe kapalı

  Haydarpaşa-Gebze banliyö hattındaki yenileme çalışmaları nedeniyle Tıbbiye Caddesi üzerindeki köprünün yıkılması çalışmaları başladı.
  • DHA
  • 20.04.2018 - 07:47
  Kadıköy girişindeki arter, 1 yıl boyunca trafiğe kapalı

  Haydarpaşa-Gebze banliyö hattı yenileme çalışmaları kapsamında Tıbbiye Caddesi üzerindeki köprü yıkılıp yenilenecek. Köprünün yıkılması için belediye ekipleri gece saatlerinde köprüye giden yolu trafiğe kapattı.

  Kadıköy girişindeki arter, 1 yıl boyunca trafiğe kapalı #1

  Sürücülerin dikkat etmesi için belediye ekipleri tarafından uyarı levhaları yerleştirildi. Bir yıl sürecek çalışmalar nedeniyle Üsküdar-Kadıköy arası trafik İstanbul Büyükşehir Belediyesinin bölgedeki geçici tedbirleriyle sağlanacak.

  Kadıköy girişindeki arter, 1 yıl boyunca trafiğe kapalı #2

  YENİ GÜZERGAH

  Tıbbiye Caddesi'ni kullanarak Üsküdar'dan gelen araç trafiği, Haydarpaşa Numune Hastanesi ve Siyami Ersek Hastanesi'ni geçip Haydarpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin altından Behiçbey Sokak üzerinden Karacaahmet mezarlığı yönünden gelen Dr. Eyüp Aksoy Caddesi istikametine yönlendirilecek. Buradan özel araçlar Bostancı yönüne gidip Yıldızbakkal Taşköprü Caddesi ya da Fenerbahçe Stadı yakınından Söğütlüçeşme Caddesi'ne girerek Kadıköy'e ulaşabilecek.

  Kadıköy girişindeki arter, 1 yıl boyunca trafiğe kapalı #3

  Otobüs, minibüs, dolmuş, taksi ve servisler ise Dr. Eyüp Aksoy Caddesi'nden şu andan Kadıköy'den ana çıkış olarak kullanılan dört şeritli Orgeneral Şahap Gürler Caddesi'nin iki şeridini kullanarak Rıhtım Caddesi'ne girebilecek. Haydarpaşa Numune Hastanesi yönünden Kadıköy'e yürüyen yayalar için ise ayrı bir yol yapılacak.

  Kadıköy girişindeki arter, 1 yıl boyunca trafiğe kapalı #4

  Kadıköy girişindeki arter, 1 yıl boyunca trafiğe kapalı #5


  Görüş Bildir