Petrol
110.88
0.17%
Euro
17.4833
1.08%
Dolar
16.3702
1.83%
Altın
974.51
0.86%
Borsa
2418
0.00%
Bitcoin
486.706
2.01%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C

  Kayık kazası yaşanan düğün salonunun sahibi konuştu

  Trabzon'da bir düğün töreni sırasında yaşanan uçan kayık kazası için düğün salonu sahibi, "Nazardan oldu, bu damatla benim kaderim" dedi.
  • 25.04.2016 - 12:20
  Kayık kazası yaşanan düğün salonunun sahibi konuştu

  Kayık kazası yaşanan düğün salonunun sahibi konuştu #1

  Trabzon’un Sürmene İlçesi’nde bir düğün salonunda, gelin ile damat salonu kayıkla inmeye çalışırken kayık yere çakılmıştı. Kaza anı düğünde bulunan davetliler tarafından cep telefonu ile çekilip sosyal medyada paylaşılınca video en çok izlenen videolar arasında yerini aldı.

  "BU TELLER 4 TON ÇEKİYOR"

  Olay sonrası iş yeri sahibi İsmail Kılıç, karşı karşıya kaldıkları kazanın teknik olarak halen tespit edilemediğini söyledi. Kılıç, televizyonlarda çıkan haberlerin sadece olay anını gösterdiğini ve bunun gerçeği yansıtmadığını belirterek "Olay sonrası yaptığımız incelemelerde kazanın nasıl meydana geldiğini halen anlamış değiliz. Sistemde birçok güvenlik sistemi aynı anda işliyor. Bu kayığın bu şekilde sistemden çıkması teknik olarak mümkün değil. Teknik ekipler tarafından yapılan adli incelemede herhangi bir şey tespit edilemedi. Ne kayığı taşıyan çelik teller kesildi ne de motor boşaldı. Nasıl olduğunu anlamak mümkün değil. Bu teller 4 ton çekiyor.

  Gelin ve Damat kayıktan yere çakıldı VİDEO

  TEK AÇIKLAMASI VAR; GÖZ DEĞDİ

  Hepimiz müslümanız, inanıyoruz; bunun tek bir açıklaması var o da göz değdi. İnsanların gözü, nazar uçak düşürür. Bu yaşanacaktı ve yaşadık. Bu damat ile benim kaderim." dedi.

  GELİN VE DAMAT İÇİN İKİNCİ KEZ DÜĞÜN YAPILDI

  Öte yandan yaşadıkları talihsiz kazanın ardından genç çift için olayın ertesi günü ikinci bir düğün tertiplendi. Yaşadıkları talihsiz olay sonrası çift, ikinci bir düğün ile yarım kalan saadetlerini tamamlarken, gelin ve damadın sağlık durumlarının ise iyi olduğu öğrenildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir