Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
415.280
-0.92%
21ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 21 C

  Kılıçdaroğlu'nun kardeşi abisine isyan etti

  CHP liderinin kardeşi Celal Kılıçdaroğlu "FETÖ operasyonlarına destek için yürüyüş yapacağım. Ancak CHP kayıtsız kalıyor." dedi.
  • Haber Merkezi
  • 21.11.2016 - 10:17
  Kılıçdaroğlu'nun kardeşi abisine isyan etti

  asd

  CHP, terör örgütü PKK'nın siyasi uzantıları ile FETÖ'cüleri himayesine aldı. Kemal Kılıçdaroğlu yönetiminin bu tavrına örgüt isyan bayrağını açtı.

  CHP LİDERİNİN KARDEŞİNDEN ABİSİNE İSYAN

  Takvim'in haberine göre, Celal Kılıçdaroğlu, terör örgütü FETÖ'ye yönelik operasyonlara destek vermeyen ağabeyinin başında bulunduğu anamuhalefet partisini suçladı. AK Parti ve MHP'nin FETÖ temizliğine karşı net tavır aldığını kaydeden Kılıçdaroğlu, CHP'nin ise bu vatan mücadelesinde sınıfta kaldığını vurguladı.

  ''CHP'Lİ BAŞKANLAR FETÖ'YE PARA AKTARIYOR''

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ'ye karşı verdiği mücadeleyi desteklediğini de kaydeden Kılıçdaroğlu, CHP'yi topa tuttu: "CHP, FETÖ/PDY temizlik operasyonlarının neresinde? FETÖ operasyonlarına neden kayıtsız kalıyor? CHP'li belediyeler ve başkanlar, eğitim, seminer, danışmanlık adı altında örgüte tonlarca para aktarıyor.''

  ''TEMİZ YÖNETİM İSTİYORSAN...''

  Bütün bunlar belgeleriyle ortadayken, CHP Genel Merkezi'nin bu kayıtsızlığının faturasının ağır olacağını düşünüyorum. Başkan Deniz Atabay'ın şaibeli işlerle anılıyor olması, başlı başına bir sorun. Temiz toplum, temiz yönetim istiyorsak, işe yolsuzluklarla adı anılan Didim Belediyesi ve başkanından başlanılmalı.''


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir