Euro
15.5221
0.09%
Dolar
13.6992
0.26%
Altın
786.56
0.96%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
776.505
-0.80%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Kocaelili gencin randevulaştığı hayat kadını annesi çıktı

  Kocaeli'nin Körfez ilçesinde yaşanan olay 'Küçük Emrah' filmlerini aratmayacak türden...
  • 16.09.2014 - 16:39
  Kocaelili gencin randevulaştığı hayat kadını annesi çıktı

  Kocaelili gencin randevulaştığı hayat kadını annesi çıktı #1

  İddialara göre Körfez ilçe Esentepe Mahallesi’nde arkadaşıyla birlikte bekar hayatı yaşayan 23 yaşındaki O.D. isimli genç, hayat kadınıyla birlikte olmak istedi ve bunu bir arkadaşına söyledi.

  TELEFON NUMARASINI ARKADAŞINDAN ALDI

  Arkadaşından bir hayat kadınının telefonunu alan O.D. isimli genç, hayat kadınıyla pazarlık yapmaya başladı. 100 TL’den fiyat açan hayat kadını en son 40 TL’ye ilişkiye razı oldu.

  GÖRÜNCE DONDU KALDI!

  Körfez Manşet gazetesinin haberine göre, telefonda "Araban var mı? Ücretimi peşin isterim" diyen hayat kadını, konuştuğu gençle buluşma yerinde beklemeye başladı. Yürüyerek buluşma yerine gelen genç, gördüğü manzara karşısında dondu kaldı. Hayat kadınının öz annesi olduğunu görünce sinirden gözyaşlarını tutamadı. Olay yerinden kaçan annesi ise şehir içi minibüsüne binerek İzmit istikametine doğru gitti.

  'ŞOK OLDUM'

  Büyük bir şok yaşayan O.D. isimli genç ise “Annem ile babam 10 yıl önce boşandılar. Ben daha 13 yaşında bir çocuktum. Annem daha sonra başka biriyle evlendi. Ondan sonrasından haberim yok. Zaman zaman beni ziyaret eder görüşürdük. Çevremde tanıdıklarım annemin hayat kadını olduğunu söylediler. İnanmadım. Arkadaşımdan telefonunu aldım, aradım. Gerçekten beklediğim durağa geldi. Şok oldum, sinirlendim ve gözyaşı döktüm. Kendisi de otobüse binip uzaklaştı” dedi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir