Petrol
115.32
1.01%
Euro
17.4088
-0.86%
Dolar
16.1911
-0.96%
Altın
964.88
-0.79%
Borsa
2439
0.00%
Bitcoin
470.269
-2.13%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Kocası salonda uyurken sevgilisini yatak odasına aldı

  Ankara'da bir çocuk annesi kadın, eşi salonda uyurken sevgilisini yatak odasına aldı.
  • DHA
  • 28.03.2016 - 09:41
  Kocası salonda uyurken sevgilisini yatak odasına aldı

  aldatma

  Ankara 5. Aile Mahkemesi, ilginç bir boşanma davasına sahne oldu. İddiaya göre, bir süre önce 22 yaşındaki S.T., 36 yaşındaki kocası E.T.’den salondaki kanepede yatmasını istedi.

  KOCASI SALONDA UYURKEN, SEVGİLİSİNİ YATAK ODASINA ALDI

  Genç kadın, eşi salonda uyurken, sevgilisi H.A.’yı gece yarısı gizlice yatak odasına aldı. E.T.’nin Sabah uyanıp ikiliyi yatak odasında basması üzerine, H.A. pencereden kaçtı.

  "SANIKLA EŞİMİN İLİŞKİSİ VARMIŞ"

  E.T.’nin şikayetiyle H.A. hakkında önce “konut dokunulmazlığını ihlal” suçlamasıyla dava açıldı. Dava dosyasında E.T., o gece yaşananları şöyle anlattı:

  “Sanıkla eşimin ilişkisi varmış. O gece Samsun’dan beraber gelmişler. Eşimi otogardan arabamla alıp eve döndük. Sanık zannediyorum taksiyle bizi takip etmiş. Ben salonda uyuduktan sonra eşim onu eve almış. Sabahleyin odaya girmek istediğimde eşimin kapıyı açmak istememesi üzerine şüphelenip içeriye girdiğimde, sanığı yatak odasında yakaladım. Eşimle birlikte üzerime saldırdılar. Ben de kapıyı üzerlerine kilitleyerek polis çağırdım. Ancak bu sırada sevgilisi balkondan atlayıp kaçmış. Evde unuttuğu cep telefonundan kimliğine ulaştım.”

  ÇOCUĞUN VELAYETİ BABAYA

  Dava sonunda kadının sevgilisi H.A. “konut dokunulmazlığını ihlal” suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı. Aldatılan koca E.T. ikinci davayı karısı S.T.’den boşanmak için Ankara 5. Aile Mahkemesi’ne açtı. Tarafları dinleyen Aile Mahkemesi, H.A.’nın diğer mahkemede 10 ay hapis cezası aldığı davanın dosyasını da isteyerek inceledi.

  O davadaki ifadeleri de göz önünde bulunduran Aile Mahkemesi, kocası salonda uyurken yatak odasına gizlice sevgilisini alarak birlikte olan, sevgilisiyle yakalandıktan sonra da evi terk ederek babaevine giden S.T.’nin “sadakatsiz” davrandığının delillerle anlaşıldığını belirterek, kocanın boşanma talebini yerinde buldu. Çifti boşayan Aile Mahkemesi, çocuğun velayetini de babaya bıraktı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir