Euro
15.033
3.9%
Dolar
13.2887
3.69%
Altın
765.57
4.16%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
759.200
1.51%
7ºC
İstanbul
Çok bulutlu 7 C
  Memet Ali Alabora Oyuncular Sendikası'nı devrediyor

  Memet Ali Alabora Oyuncular Sendikası'nı devrediyor

  Gezi Parkı eylemleri sürecinde öne çıkan isimler arasında yer alan Memet Ali Alabora, sessizliğini bozdu. Alabora, başkanlığını yaptığı Oyuncular Sendikası'nı devrettiğini duyurdu.
  • 07.09.2014 - 18:08

  alabora

  Gezi Parkı direnişinde "Mesele ağaç değil, sen hala anlamadın mı" tweetiyle öne çıkan isimlerden biri olan Memet Ali Alabora, bir süredir sessizliğini koruyordu.

  EYLÜL'DE İSTANBUL'A DÖNMESİ BEKLENİYORDU

  Alabora; Frankfurt’ta “Duvara Karşı” filminin opera uyarlamısında rol aldığı için bir süre orada kalacağını belirtmişti. Oyuncular Sendikası’nın Başkanı olan Memet Ali Alabora’nın sendikanın eylül ayında yapılacak olan genel kurulu için eylülden önce İstanbul’a dönmesi bekleniyordu.

  İSTANBUL'A DÖNMEDİ

  Ancak geçtiğimiz aylarda, Cumhuriyet'ten Ceren Çıplak'ın haberinde yer alan bilgiye göre, Memet Ali Alabora Türkiye'ye dönmeyecekti. Alabora, yaklaşık 2 ay sonra resmi twitter hesabından attığı mesajıyla haberi doğruladı.

  OYUNCULAR SENDİKASI'NI DEVREDİYOR

  Başkanlığını yaptığı Oyuncular Sendikası'nı devrettiğini belirten Alabora, "3'ü yönetim yılı olan 4 yıllık sürecin sonuna geldik.Bugün ilk gününden beri sorumluluğunu aldığımız @oyuncusendika yönetimini devrediyoruz." dedi.

  İŞTE O TWEETLER

  Memet Ali Alabora Oyuncular Sendikası nı devrediyor #2

  Mehmet Ali Alabora kaçtı mı haberiMemet Ali Alabora Oyuncular Sendikası nı devrediyor #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir