Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
706.631
0.30%
17ºC
İstanbul
Açık 17 C

  Meral Akşener: MHP iktidara yürüyecektir

  Meral Akşener, Anadolu turları kapsamında Denizli ziyaretinin ardından ikinci durağı Uşak’ta, "MHP iktidara yürüyecektir" dedi.
  • İHA
  • 26.02.2016 - 20:38
  Meral Akşener: MHP iktidara yürüyecektir

  MHP’de muhalif grup içinde yer alan eski milletvekili Meral Akşener, görevden alınan MHP Uşak İl Başkan Ali Kurt’a destek vermek için Uşak’a geldi.

  Akşener, kendisini karşılamaya gelen binlerce kişi ile selamlaştıktan sonra araç konvoyu eşliğinde kent merkezine hareket etti.

  "MHP İKTİDARA YÜRÜYECEKTİR"

  Basın mensuplarına kısa bir açıklamada bulunan Akşener, “Dün Denizli ile başladığımız ziyaretlere bugün Uşak’ta devam ediyoruz. Öncelikle Hocalı’da yaşanan katliamın yıl dönümü nedeniyle oradaki olaylarda hayatlarını kaybeden soydaşlarımızı yad ediyorum ve bu katliamı lanetliyorum. O günlerin acısını hala yüreğinde yaşayanlarında yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Biz arkadaşlarımızla çıktığımız bu yolda öncelikle kurultayımızı tamamladıktan sonra Anadolu’yu tek tek, kapı kapı gezerek çalmadığımız zil, dinlediğimiz vatandaşımız kalmayacak. Bizim insanımızın feraseti, irfanı derindir, içinde bulunduğumuz durumu ve çözümlerimiz onlarla paylaşacağız. İnşallah ilk seçimde hatta ben erken seçim bekliyorum, bu süreçte Milliyetçi Hareket Partisi iktidara yürüyecektir” ifadelerini kullandı.

  Meral Akşener: MHP iktidara yürüyecektir #1

  Akşener, daha sonra partililerle birlikte İsmetpaşa Caddesi’nde yürüyerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği Meral Akşener, vatandaşların isteklerini kırmayarak birlikte bol bol fotoğraf çektirdi.

  Meral Akşener: MHP iktidara yürüyecektir #2

  Meral Akşener: MHP iktidara yürüyecektir #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir