Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
591.750
-2.55%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  Motosikletli magandanın tek teker kazası kamerada

  Kartal sahil yolunda grup halinde seyreden bir motosikletli maganda, trafikteki onlarca aracın arasında tek teker üzerinde gittiği esnada, dengesini kaybederek kaza yaptı.
  • İHA
  • 21.03.2019 - 09:32
  Motosikletli magandanın tek teker kazası kamerada

  Pendik'te toplanarak grup halinde sahil yoluna giren motosikletliler, trafikte normal bir şekilde seyretmeye başladı. Grup, dakikalarca gittikten sonra Kartal sahilyolu Turgut Özal Bulvarı üzerine geldikleri esnada motosikletlilerden biri, tek teker üzerinde gitmeye başladı.

  TRAFİKTEKİLERİ DE TEHLİKEYE ATTI

  Trafikteki onlarca aracın arasında metrelerce tek tekerlek üzerinde giden maganda, hem kendi hem de sürücülerin canını defalarca tehlikeye attı. Ancak maganda, bu umursamaz ve tehlikeli hareketinin bedelini kaza yaparak ödedi. Trafikteki araçların altında kalmaktan kıl payı kurtuldu.

  Motosikletli magandanın tek teker kazası VİDEO

  DİĞER MOTOSİKLETLİLER YARDIM ETTİ

  Tek tekerlek üzerinde bir anda dengesini kaybeden sürücü, motosikletiyle beraber yere düştü. Yerde metrelerce sürüklenen maganda, hafif şekilde yaralandı.

  Kazanın ardından gruptaki diğer motosiklet sürücüleri, kornalara basarak trafiği yavaşlattı. Trafiği yavaşlatmalarının ardından kaza geçiren arkadaşının yanına giden motosikletliler, ona bir süre yardımda bulundu. Kazanın şokunu atlatmasının ardından yeniden motosikletine binen sürücü, daha sonra olay yerinden sessiz sedasız ayrıldı.

  Tüm bu yaşananlar ise kask kamerasına saniye saniye yansıdı.

  Motosikletli magandanın tek teker kazası kamerada #1

  Motosikletli magandanın tek teker kazası kamerada #2

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir