Euro
15.5143
0.04%
Dolar
13.722
0.43%
Altın
782.27
0.41%
Borsa
1.88
0%
Bitcoin
786.332
1.29%
14ºC
İstanbul
Açık 14 C
  Murat Kekilli şehit polis için Kur'an-ı Kerim okudu

  Murat Kekilli şehit polis için Kur'an-ı Kerim okudu

  Terör örgütü PKK'nın, bilim ve sanat dünyasından hiç olmadığı kadar destek aldığı ortamda, gerçek sanatçılara ihtiyaç var..
  • Haber Merkezi
  • 12.02.2016 - 14:45

  Ünlü şarkıcı Murat Kekilli, Mardin Dargeçit'te teröristlerin düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan 4 polis memurundan Mehmet Akif Hatunoğlu'nun ailesine taziye ziyaretinde bulunmuş ve şehit için Kur'an-ı Kerim okuyarak dua etmişti.

  Teröristlere destek veren şarkıcılar ve akademisyenlerin cirit attığı Türkiye'de, Murat Kekilli'nin bu davranışı sosyal medyada büyük beğeni topladı.

  Murat Kekilli şehit polis için Kur an-ı Kerim okudu #1

  "ŞARKICILAR AĞZINDAN ÇIKAN SÖZLERE DİKKAT ETMELİ"

  Şarkıcı Kekilli, ülkelerin zor zamanlarında insanlarla buluşturulan sanatçıların duruşlarının öneminin altını çizerek, şu değerlendirmeyi yaptı: "Kaos zamanlarına sanatçının ağzından çıkacak her söz çok önemli. İnsanları ötekileştiren, başkalaştıran değil, sağduyu, birlik, beraberlik, iyilik, güzellik kavramlarının mesajını veren sanatçıların sahnelerde olması gerekiyor. Kaostan beslenen sanatçılarla topluma güzel mesajlar vermek mümkün değil. Bu manada belediyelere ve üniversitelere çok iş düşüyor, seçimlerini çok iyi yapmak zorundalar." diye konuştu.

  Mahsun Kırmızıgül devlet katlediyor dedi

  Murat Kekilli şehit polis için Kur an-ı Kerim okudu #2

  1100 akademisyen askeri polisi katliamla suçladı

  Murat Kekilli şehit polis için Kur an-ı Kerim okudu #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir