Euro
15.2868
-0.01%
Dolar
13.5939
0.03%
Altın
794.2040
-0.05%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
506.001
1.35%
-2ºC
İstanbul
Çok bulutlu -2 C

  Ölümden böyle kurtuldu - Video

  Bir saldırgan tarafından ateş edilen adam bakın nası kurtuldu.
  • 24.08.2012 - 11:14
  Ölümden böyle kurtuldu - Video

  Ölümden böyle kurtuldu - Video #1

  Fethiye’de bir işyerini basan üç kişiden biri iş yeri sahibine elindeki silahı doğrultup ateşledi. Silah iki kez tutukluk yapıp patlamayınca iş yeri sahibi hayatta kaldı.Yaşanan olay güvenlik kamerasına yansıdı.

  Öfkeli saldırganlar silah kabzasıyla işyeri sahibini ve eşini başından darp ettiler. İş yerinin güvenlik kamerasına saniye, saniye yansıyan olayın ardından işyeri sahibi “Beni Allah korudu. Dört kez silah sıktılar kurşunlar sağa sola gitti. Bir metreden silahı doğrultup iki kez ateş etti. Silah patlamayınca hayatta kaldım” dedi. Fethiye bulunan bir kebapçı dükkanını basan üç kişi kebapçı ile eşini hastanelik etti. İşyerinin sandalye ve masalarının havalarda uçuştuğu kavga sırasında iş yerini basanlardan biri tabanca ile rastgele ateş ederken Gaziantep’ li işyeri sahibi ile eşi yerlerde sürünüp tekme ve yumruklara hedef oldular.

  HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

  TABANCA PATLAMADI

  Bir ara elindeki tabancayı iş yeri sahibine bir metreden ateş eden kavgacılardan biri silah tutukluk yapınca ikinci kez bir kez daha tetiği çekmesine rağmen tabanca patlamayınca işyeri sahibi yaralı olarak hayatta kaldı.

  İddialara göre olay Fethiye Kaymakamlık binası arkasındaki Reşit Bayhan (40)’a ait kebapçı dükkanın da meydana geldi.Gece saat 01:00 sıralarında işyerini kapatan Reşit Bayhan ve eşi Meral Bayhan (36) çocukları ile birlikte otomobile bindikleri sırada yan tarafta komşuları olan bir işyerinin sahibi M.A.S ile birlikte 3 kişi silah doğrultup üzerini aradılar. Reşit Bayhan’ın üzerindeki 4 bin 80 TL'yi aldılar. Meral Bayhan silahı olan kişiyi ittirince Reşit Bayhan dükkana doğru kaçtı. Arkasında 4 el silah patladı. Kurşunlardan kaçan Reşit Bayhan’ın peşine takılan M.A.S ile diğer iki kişi tekme tokat girişti. Sandalyelerin havada uçuştuğu bu kavga sırasında M.A.S elindeki tabancanın kabzasıyla önce Meral Bayhan’ın kafasına vurduktan sonra Reşit Bayhan’ın peşine takıldı. İşyeri sahibi eline geçirdiği sandalye ile silahlı bu kişiye direnmeye çalışırken saldırganlardan M.A.S elindeki silahı doğrultup tetiği iki kez çekmesine rağmen silah patlamadı. Saldırgan elindeki silahın kabzasıyla işyeri sahibinin başına vurup iki arkadaşıyla kaçtı. Olay yerine gelen polis ekipleri 112 Acil Ambulanstan yardım istedi. İşyeri sahibi Reşit Bayhan ile eşi Meral Bayhan 112 acil Ambulans ile Fethiye Devlet Hastanesine kaldırılıp tedavi altına alındılar. Olaya Fethiye Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri el koydu.

  ÇEKEMEMEZLİK VE KISKANÇLIKTAN

  Olayı anlatan Gaziantepli kebapçı Reşit Bayhan “Saat 01.00 sıralarında dükkanımı kapattım. Komşumuz işyerinin sahibi M.A.S yanında iki kişiyle bizi bindiğimiz arabamdan indirdi. Belinden silahı çekip doğrulttu. üzerimi arattı. 4 bin 80TL kira paramı aldı. Bir an boşluktan yararlanıp dükkanıma doğru kaçtım. Arka arkaya ikişer kere olmak üzere 4 el ateş etti. Kendimi sandalye ile korumaya çalışırken silahı bir metreden doğrultup tetiği çekti. İki kez ateş etmesi,ne rağmen silah patlamadı. Allah’ım beni korudu. Üzerime atılıp silahın kabzasıyla kafama vurup ağır yaraladı. Bu işi çekememezlik ve kıskançlıktan olduğunu sanıyorum. Burada 4 yıldır kebapçılık yapıyorum. Sık sık husumet güdüyordu” dedi. Başından darp edilen Meral Bayhan ise , “Saldırganlar hiçbir şey dinlemeden ateş ederek bizi bu duruma düşürdüler. Üç çocuğumuz ile misafirimizin iki çocuğu önünde bize bu saldırı gerçekleştirildi. Başıma tabanca kabzası ile vurdular. Tekme tokat attılar. Her şey güvenlik kamerasında mevcuttur. Tabanca ile 4 kez ateş ettiler. Allah’tan kurşunlar isabet etmedi. Hele son iki kez ateş ettiğinde tabanca patlasaydı, şua nda eşim hayatta yoktu” dedi.

  Fethiye Emniyet müdürlüğü polis ekipleri M.A.S ile birlikte firar eden isimleri tespit edilen üç kişiyi ararken , kebapçı dükkanının yaşanan olay güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.


  Görüş Bildir