Pınar Fidan Alevilere hakaret etti
ensonhaber.com

Alevilerin hedefinde Pınar Fidan var.

Kendisinin de Alevi olduğunu söyleyen Pınar Fidan, Alevilere yönelik çirkin bir üslupla mizah yapıp insanları güldürmeye çalışıyordu.

Ancak bu espriler, Alevileri güldürmek yerine oldukça kızdırdı.

"HEPSİNİ BİR OTELE TIKIP YAKABİLİRSİN"

Fidan, “Siyasilerle ilgili şeyler paylaşıyor. Finlandiya Başbakanı işe metro ile gidiyormuş galiba ‘Asıl cennete gidecekler bunlar, bizim ülkemizdeki siyasiler cehennemlik.’ Bunu söyleyen de bir Alevi. Yani hiçbir şey yapmadan cennete gideceğini sanan insan. Bir de başkalarına böyle yargı dağıtıyor.

Hani arada böyle haberler okuyorum cemevine saldırıda bulunulmuş. Bakın böyle haberler oluyor sık sık gazetelerin üçüncü sayfalarında ‘bilmem neredeki cemevine saldırıldı’ ama hiç Alevi kaybetmiyoruz. Çünkü boş, Alevi yok. Bir şey yapmamız gerekmiyor, saldırganlar cemevine Alevilerden daha çok gidiyor. Bunun anlaşılması lazım, çok istiyorsan meyhaneye falan git ya da hepsini bir otele tıkıp yakabilirsin." ifadeleri büyük tepki çekti.

Pınar Fidan Alevilere hakaret etti ViDEO

Pınar Fidan Alevilere hakaret etti

"TAM TERSİNİ DÜŞÜNÜYORUM"

Gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Fidan, "İroni yapıyordum." diyerek kendini savundu. Pınar Fidan Alevilere hakaret etti

HESAPLARINI KAPATTI

Bu sözlerin ardından tepkilerin hedefi olan Pınar Fidan, sosyal medya hesaplarını kapattı.

Ancak Alevilerin, Fidan'a tepkisi dinmiş değil.