Dolar
6.8576
-0.0524%
Euro
7.7823
0.2731%
Altın
1803.42
0.2691%
Borsa
118398.67
3.127%
G. Altın
397.795
0.2106%
Bitcoin
63471.94
-0.2707%
21ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 21 C
  Reza Zarrab: Hırsız var dediler dövdüm

  Reza Zarrab: Hırsız var dediler dövdüm

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde işadamı Reza Zarrab , karşılaştıkları koyda kendisine laf atan 2 üniversiteli gencin dövülmesi olayıyla ilgili polis merkezine giderek ifade verdi.
  • 20.06.2014 - 14:25
  Reza Zarrab: Hırsız var dediler dövdüm

  Reza Zarrab: Hırsız var dediler dövdüm #1

  Bodrum'da Karaada'nın Poyraz Koyu'na tekne ile günlük tura giden İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri 20 yaşındaki B.B. ile aynı yaştaki Y.C., iddiaya göre, aynı koyda karşılaştıkları Reza Zarrab'ın yatını görünce 'Bu yatı hangi parayla aldın?' ve 'Hırsız var' diye bağırdı. Tur bitiminde ilçede Bodrum Belediye meydanında gezen B.B. ile yanında bulunan Y.C. otomobille gelen kişiler tarafından dövüldü. İki gence saldıranların Reza Zarrab'ın kaptanı, şoförü ve koruması olduğunu öne sürüldü. Sağlık ekiplerince Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırılan öğrenciler tedavinin ardından taburcu edildi.

  Reza Zarrab: Hırsız var dediler dövdüm #2

  ZARRAB: HIRSIZ VAR DEDİLER DÖVDÜM

  Olayın ardından Reza Zarrab ifade vermek üzere İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği'ne gitti. Üniversiteli gençlerin dövülmesiyle ilgili yaklaşık 3 saat burada kalan Zarrab ile 3 çalışanının ifadeleri alındı. Zarrab'ın ifadesinde, "Tatil için gözden uzak bir koya gittik ancak yanımıza gelen teknedeki gençler bizi tanıyınca yüzerken, laf atmaya başladılar. Eşimin ve çocuğumun, sanatçı arkadaşlarımın yanında gençlerin sürekli 'Hırsız var' diye bağırmaları gücüme gitti. Karaya çıkışta onları uyarmak istedim, itişme oldu. Üzgünüm ve şikayetçi değilim. Bunlara gerek yoktu. Zaten gergin günler yaşıyoruz" dediği öğrenildi.

  Reza Zarrab: Hırsız var dediler dövdüm #3

  GENÇLER İLÇEDEN AYRILDI

  Tedavilerinin ardından taburcu edilen B.B. ve Y.C. ile 4 arkadaşının da aralarında bulunduğu 6 üniversiteli, emniyette ifade verdi. Her iki tarafın da birbirinden şikayetçi olmadığı belirtildi.

  B.B.'nin ifadesinde, "Doğal olarak herkesin tanıdığı birine en demokratik hakkımız olan tepki gösterme hakkımızı kullandık. Hakaret etmedik basit birkaç soru sorduk. Bize hakaret ettiler. Tehdit ettiler. Ardından tekneden indiğimizde saldırıya uğradık. Emniyette birbirimizden özür diledik. Şikayetçi olmaktan vazgeçtik. Zaten olsak ne olacak ki?" dediği öğrenildi.

  OLAYIN ARDINDAN TATİLE DEVAM

  Reza Zarrab bugün de kendisine ait 60 YEARS isimli yatı ile Gokova'daki Şeytanderesi koyunda denize girdi, adada dalış yaptı.

  Reza Zarrab: Hırsız var dediler dövdüm #4

   

  Görüş Bildir