Samsun'daki çay evinde müşterisine patenle servis yapıyor
DHA

Samsun'un Bafra ilçesinde 17 yaşındaki Yaşar Berkay Meral, çay evinde garson olarak çalışıyor.

Emirefendi Bulvarı üzerinde bulunan çay evi, müşterilerinin taleplerine daha hızlı cevap vermek için patenci garson ile çay dağıtımı yapmaya başladı.

PATRON TEKLİF ETTİ, O DA KABUL ETTİ

Çay ocağında garsonluk yapan profesyonel patenci Yaşar Berkay Meral, patronun ‘patenle dağıtım yapar mısın?’ teklifini geri çevirmedi.

MÜŞTERİ MEMNUN

Bafra Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi olan Meral, 3 aydır ayağında paten elinde çay tepsisiyle müşterilere çay servis ediyor. Çay ocağına gelen vatandaşlar da siparişlerin çok hızlı gelmesinden dolayı memnun olduklarını söylüyor.

"ÇOK HIZLI ÇAY DAĞITIYORUM"

Yaz aylarında para kazanmak için çalıştığını belirten Meral, “Patenle daha hızlı çay dağıtıyorum. Bu durum müşterilerin de hoşuna gitmeye başladı. 3 aydır bu şekilde hizmet veriyoruz” dedi.

"DUMANI ÜSTÜNDE ÇAYLARIMIZI İÇİYORUZ"

Çay ocağının müşterisi Haydar Yıldırım, ''Ben de esnafım ve çay ocağıyla aramızda 100 metre var. Daha önce çay sipariş ettiğimizde soğuk geliyordu ama şimdi dumanı üstünde çaylarımızı içiyoruz. Bu yenilikçi hizmetten dolayı çok teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.

Çayların hızlı ve sıcak geldiğini belirten Ömer Er ise hizmetten dolayı memnun olduklarını belirterek, herkesten böyle hizmet beklediklerini ifade etti.

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -1

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -2

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -3

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -4

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -5

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -6

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -7

Müşterilere patenle çay servisi yapıyor -8

Haber Kaynağı: Demirören Haber Ajansı (DHA)