Sayısal'dan sonra Süper Loto'da aynı bayiye çıktı

Sayısal'dan sonra Süper Loto'da aynı bayiye çıktı

Süper Loto çekilişinde 6 bilerek 21 milyon 763 bin 311 lira 50 kuruş ikramiye kazanan talihlinin Kayseri'den çıkması kentte sevinçle karşılandı.

İSTANBUL'UN NİMET ABLASI VARSA..

Kuponun yatırıldığı Kocasinan ilçesi Mevlana Mahallesi Barışmanço Caddesi'ndeki Volkan Süper Loto Bayi sahibi Naci Emel, "Kayserimize hayırlı olsun. Çok iyi bir olay. 'Kayseri'ye çıkmıyor' deniliyordu çıktığını herkes görsün. 10 Kasım'daki Sayısal Loto ikramiyesi de bizim bayimizden çıkmıştı ve bayinin camına 'Süper Loto'ya da talibiz' diye yazmıştık. Bu da bize çıktı çok şükür. İnşallah alan iyi yönlerde kullanır, mutluyuz. Büyük ikramiyelerin bayisi olduk. İstanbul'un Nimet ablası varsa Kayseri'nin de Naci abisi var" diye konuştu.

LİMİTİM 4'E KATLADI

Büyük ikramiyenin birçok şekilde değerlendirilebileceğini kaydeden Emel, talihlinin bu parayı faydalı işlerde kullanmasını umut ettiğini kaydetti. İkramiye devrettikten sonra kupon dolduran kişi sayısında çok büyük bir artış yaşandığını belirten Emel, şunları kaydetti: "Bir oynayan kişi 3 oynamaya başladı. Bu ikramiye artınca genelde böyle olur. Benim haftalık limitim yaklaşık 5 bin liraydı. Bu ikramiye devrettikten sonra 4'e katladı."