Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
719.094
4.11%
15ºC
İstanbul
Hafif yağmur 15 C

  Selfie çeken şehzade heykeline yoğun ilgi

  Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş, selfie çeken şehzade heykeliyle haftada ortalama 5 bin kişinin fotoğraf çekildiğini söyledi.
  • DHA
  • 27.05.2015 - 15:11
  Selfie çeken şehzade heykeline yoğun ilgi

  Selfie çeken şehzade heykeline yoğun ilgi #1

  Amasya Belediyesi tarafından tarihi Yalıboyu evlerinin önüne Yeşilırmak kenarına konulan ve iki kez saldırıya uğradıktan sonra yenilenen 'Selfie çeken şehzade' heykeline ilgi her geçen gün artıyor.

  HEYKELE YOĞUN İLGİ

  Yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelen ve kamuoyunda yer bulmasının ardından özellikle heykeli görmek için kente gelen insanlar, şehzade ile fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaşmaya başladı.

  Selfie çeken şehzade heykeline yoğun ilgi #2

  HAFTADA 5 BİN KİŞİ FOTOĞRAF ÇEKTİRİYOR

  Sosyal medyada fenomen haline gelen şehzadeyle haftada ortalama 5 bin kişinin fotoğraf çektirdiğini söyleyen Amasya Belediye Başkan Yardımcısı Osman Akbaş, "Selfie çeken heykelimiz ilimize gelen konuklarımızın ilgi odağı oldu. Heykelimizin telefonu ve kılıcı kırıldı ama bunları tekrar tamir ettirdik. Heykellerle ilgili olarak çok olumlu tepkiler aldık. Basında çıkan haberlerin sonrasında ise adeta selfi çeken heykelimiz daha büyük bir rağbet gördü. Hafta sonu özellikle kentimize gelen yerli turistler, şehzade ile fotoğraf çektirmeden ayrılmıyor" diye konuştu.

  Selfie çeken şehzade heykeline yoğun ilgi #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir