Sevgilisinin adını mumlarla yazmaya çalışırken evi yaktı
İHA

SEVGİLİ

Olay, Kum Mahallesi Kum Tabya sokakta meydana geldi. Maden işçisi T.K. sevgilisinin ismini mumlarla yazmak için sahile gitti.

Ancak rüzgarın şiddetli olması sebebiyle mumları yakamayan T.K., 15 gün önce kiraladığı evine gitti.

FOTOĞRAF ÇEKERKEN BATTANİYE TUTUŞTU

Evin bir odasına mumları dizerek, sevgilisinin adını yazan T.K. fotoğraf çekmek istediği sırada battaniye tutuştu. Hemen su almak için mutfağa koşan T.K., suların kesik olduğunu fark edince hemen itfaiye ekiplerine haber verdi.

Kısa sürede olay yerine gelen Amasra Belediyesi itfaiye ekipleri yangını bir saatlik çalışmanın ardından kontrol altına aldı. Amasra Belediye Başkanı Emin Timur'da olay yerine gelerek bilgi aldı. Yangınla ilgili soruşturma başlatılırken evde büyük maddi hasar meydana geldi.

VİDEODA 'STANDARTLARI YÜKSELTTİM' DEMİŞ...

Gencin hazırladığı videoda ise "Görmüş olduğunuz gibi burada özür dilerim Ayşem yazıyor. Ben bir eşeklik yaptım, şimdi de özür diliyorum. Siz siz olun özür dileyecek duruma gelmeyin. Tam 2 saat sürdü, belim ağrıdı, evi yakıyordum. Erkekler de bana kızmasın, standardatları yükselttiğim için. Ben özürümü diliyorum. Gerçekten zorlandım. Dışarıda denedim, 2.5 saatimi aldım. Ayşem gör işte nelere katlanıyorum. Senden özür diliyorum. Erkekler izliyorsa başka bir şey düşünüyor olabilirler. Yoruldum arkadaşlar ama bu şekil bir sürpriz yaptım. Herkese hayırlı akşamlar diliyorum" diyor.

Sevgilisinin adını mumlarla yazmaya çalışırken evi yaktı