Sultangazi'de bir kişi, sevdiği kişinin babasının arabasını yaktı
DHA

21 Ağustos Cumartesi saat 03.30 sıralarında Sultangazi 2547. Sokak üzerinde meydana geldi. Ali E.'ye ait park halindeki otomobil yakıldı. Yangın çevredekiler tarafından söndürülürken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.

OTOMOBİLİ YAKANLAR GÖZALTINA ALINDI

Çalışma kapsamında çevredeki güvenlik kamera kayıtları incelenerek şüphelilerin kimliklerini belirlendi. Görüntülerde 3 kişinin aracı ateşe verdikten sonra kaçtıkları yer alıyor. Adresleri de belirlenen Okan E. (19), Murat K. (18) ve R.E. (17) gözaltına alındı.

Sultangazi'de başkasıyla evlendirilmek istenen sevdiği kadının babasının otomobilini yaktı -1

BAŞKASIYLA EVLENDİRİLMEK İSTENEN KADININ, SEVDİĞİ ÇIKTI

Yapılan soruşturmada, Okan E.'nin sevdiği kadın olan Sinem E.'nin başkasıyla evlendirilmek istendiği, buna sinirlenen Okan E.'nin arkadaşlarıyla birlikte Sinem E.'nin babası Ali E.'ye ait otomobili yaktığının belirlendiği öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Sultangazi'de başkasıyla evlendirilmek istenen sevdiği kadının babasının otomobilini yaktı -2

"BU OLAY OLMADAN 3-4 GÜN ÖNCE DÜĞÜNLERİ VARMIŞ SANIRIM"

Çevre esnafı Tevfik Çavuş, "Beni buranın bekçisi aradı gece 2-3 civarı, kundaklama var diye. Kundaklama olayı değilmiş. Sanırım aralarında husumet varmış. Biz de geldik gece buraya benim dükkanın kamerası gördüğü için. Ben geldiğimde zaten söndürülmüştü. Bu olay olmadan 3-4 gün önce düğünleri varmış sanırım. Onunla ilgili bir şeyler söylediler ama tam detaylarını bilmiyorum" dedi.

Sultangazi'de başkasıyla evlendirilmek istenen sevdiği kadının babasının otomobilini yaktı -3

Sultangazi'de başkasıyla evlendirilmek istenen sevdiği kadının babasının otomobilini yaktı -4

Sultangazi'de başkasıyla evlendirilmek istenen sevdiği kadının babasının otomobilini yaktı -5