Euro
15.3225
0.33%
Dolar
13.5256
0.40%
Altın
799.68
0.77%
Borsa
191
-5.02%
Bitcoin
511.123
5.18%
1ºC
İstanbul
Gök gürültülü sağanak yağış 1 C
  Tunceli'de polis köpeği vurdu ortalık karıştı

  Tunceli'de polis köpeği vurdu ortalık karıştı

  Tunceli'de tehlikeli gerginlik.. Özel harekat polisi rottweiler cinsi köpeği tabancasıyla vurdu.
  • 21.10.2012 - 12:48

  Tunceli de polis köpeği vurdu ortalık karıştı #1

  Eşiyle birlikte Tunceli il merkezi Atatürk Mahallesi'nde bulunan bir alışveriş merkezine giden ismi öğrenilemeyen özel harekat polisi, alışveriş merkezinin önünde duran rottweiler cinsi köpeği, kendisine saldırdığı gerekçesiyle tabancasıyla vurarak öldürdü.

  ALIŞVERİŞ MERKEZİNE SIĞINDILAR

  Merkezden alışveriş yaparken olaya tanık olanlar ve bazı mahalle sakinleri, özel harekat polisine tepki gösterdi. Tepkiler nedeniyle polis ve eşi alışveriş merkezine sığınmak zorunda kalırken, olay yerine çok sayıda özel harekat polisi ile çevik kuvvet ekipleri sevk edildi.

  Alışveriş merkezi önünde güvenlik önlemi alan polis ekipleri ile olaya tepki gösteren vatandaşlar arasında zaman zaman arbede yaşandı.

  Tunceli de polis köpeği vurdu ortalık karıştı #2

  SİVİL MİNİBÜSLE UZAKLAŞTIRILDILAR

  Alınan güvenlik önlemlerinin ardından özel harekat polisi ve eşi, sığındıkları alışveriş merkezinden sivil bir minibüsle uzaklaştırıldı. Bu sırada bazı vatandaşlar, minibüse doğru koşarak polise tepki gösterdi. Emniyet yetkilileri ve bazı vatandaşların araya girmesiyle olay daha fazla büyümeden kalabalık dağıldı.

  BİR KAVGA DA OTELDE

  Bu arada Tunceli şehir merkezinde bir otelin restoran kısmında oturan ve askeri personel oldukları öğrenilen 4 kişi ile bir grup genç arasında da tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine otelin bahçesine çıkan 4 kişi gençlerle yumruklaştı. İddialara göre, arkadaşlarından birinin yüzünden darbe almasına tepki gösteren bir kişi tabancasıyla 4-5 el ateş etti. Silah seslerinin duyulması üzerine çok sayıda vatandaş olay yerine geldi. Olayın ardından otel önünde toplanan kalabalık ateş açan gruba tepki göstererek uzun süre otel önünden ayrılmadı. Polisin dağılmaları konusunda uzun iknaların ardından grup olay yerinden ayrıldı. Durumun kontrol altına alınmasının ardından otele gelen güvenlik güçleri, olaya karışan askerleri alarak buradan uzaklaştı.

  TUNCELİ'DE POLİS KÖPEĞİ VURDU

  Tunceli de polis köpeği vurdu ortalık karıştı #3

   

   

   

   


  Görüş Bildir