Petrol
110.25
1.04%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
487.363
3.59%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C

  Oğlak burcu diğer burçlar ile uyumu: Oğlak kadını ve erkeği uyumlu olduğu burçlar hangileri?

  Oğlak burcu diğer burçlar ile uyumu ayrıntıları ile burada. Oğlak kadını ve erkeği hangi burçlarla uyumludur, kimlerle anlaşabilir tüm merak edilenler için okumaya devam edin.
  • Özel Yazı
  • 15.07.2020 - 16:55
  Oğlak burcu diğer burçlar ile uyumu: Oğlak kadını ve erkeği uyumlu olduğu burçlar hangileri?

  Oğlak Burcu Diğer Burçlar İle Uyumu

  Oğlak Burcu ile Koç Burcu Uyumu

  Koç burcunun karakteristik özellikleri arasında, kaybetmeyi sevmeyen, ilişkide kontrolün kendisinde olduğu ve kendi tercihlerini yapmaktan hoşlanmaları vardır. Bu durum bazen oğlak ve koç burcu uyumu için sıkıntılar yaşatabilir.

  Oğlak Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

  Oğlak burcu her işini kendisi yapmak isteyen güçlü bir karaktere sahiptir. Bu nedenle sosyal ilişkileriniz zayıftır. Koç burcu ve oğlak burcu çok iyi anlaşabilir ancak inatlarını bir köşeye bırakmaları ve bazen alttan almayı bilmeleri gerekmektedir.

  Oğlak Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

  İkizler burcu erkeği hayattan fazlasıyla zevk almaya bakar. Eğlenir, gezer, o parti bu parti dolaşır sıkılmaya gelemez. Oğlak burcu kadını ise ne istediğini bilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle anlaşmaları ortak bir sosyal aktivite bulmaları ile devam edebilir.

  Oğlak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

  Yengeç burcu duygusal, hisleri kuvvetli, sakin bir burçtur. Mantığına göre sizi soğuk bulabilir. Romantizim bekler ve kapris yapar. İlişkinizde romantizmi ön planda tutarsanız yengeç burcu ile muhteşem bir aşk yaşayabilirsiniz.

  Oğlak Burcu ile Aslan Burcu Uyumu

  Aslan burcu ile oğlak burcunun ortak özelliklerinden biri evde tıkılmak yerine dışarıda vakit geçirmektir. Ancak dikakt etmeniz gereken aslan burcu erkeğinin dışa fazlasıyla dönük olmasıdır. Onu kendinize sırılsıklam aşık etmeniz gerekebilir.

  Oğlak Burcu ile Başak Burcu Uyumu

  Başak erkekleri titizdirler ve kendilerine bakan şık giyinen kadınlara ilgi duyarlar. Bu durumda siz onlar için biçilmiş kaftansınız. Birlikte saatlerce vakit geçirmek, gezmek ve eğlencelere katılmak en çok zevk aldığınız aktivitelerdir.

  Oğlak Burcu ile Terazi Burcu Uyumu

  Dengeli bir birliktelik için terazi erkeği ile oğlak burcu kadını tam bir örnektir. İçe dönük ve karamsar olduğunuz dönemlerde sizi mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Oğlak burcu ve terazi burcu aşkı sonuna kadar yaşarlar.

  Oğlak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

  Karizmatik bir akrep erkeği gördüğünüzde düşüp bayılabilirsiniz. İşte aradığım aşkı buldum dersiniz. Kırılmaktan ve üzülmekten korktuğunuz için yaklaşamayabilirsiniz. Bu durumda akrep erkeği sizi kendine çekecektir.

  Oğlak Burcu ile Yay Burcu Uyumu

  Karmaşık bir uyum içinde olan oğlak burcu ve yay burcu ortak bir noktada oldukça eğlenceli bir ilişki yaşarlar. Yay burcunun yaşama olan iyimserliği sizi oldukça fazla etkileyecektir. Ve karamsar olduğunuz dönemlerde sizi bu karamsarlıktan kurtaracaktır.

  Oğlak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

  Gelecek ile ilgili olan kaygılarınız sizi birbirinize daha çok bağlayacaktır. Gün sonunda beraber gelecek planları yapacak ve bu planlar ile mutlu olacaksınız. Birbirinizi her koşulda desteklemeniz ilişkinizin canlı kalmasını sağlayacaktır.

  Oğlak Burcu ile Kova Burcu Uyumu

  Kova burçlarının anlaşılmazlıkları size garip gelebilir. Kova burcu erkeğine ne kadar sabırlı davranırsanız davranın daha fazla sabıra ihtiyacınız olacaktır. Temel özelliklerinde hep ben duyguları olduu için bu ilişkide yıpranan taraf siz olacaksınız.

  Oğlak Burcu ile Balık Burcu Uyumu

  Balık erkeğinin kendisine olan güveninin düşük olması sizin sayenizde yerine gelebilir. Oğlak kadını balık erkeği için mükemmel bir adaydır. Sizden cesaret alarak başarılı işlere imza atacaktır. Ve sonunda mutlu olan siz olacaksınız.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir