taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7752
6.3619
1458.16
103972.36
270.917
50700.72

Kadir İnanır'ın keçi ile oynadığı ilginç reklam İZLE

Türk sinema tarihine ismi altın harflerle kazınan Kadir İnanır’ın efsane bakışları bu kez Türkiye’nin ilk ve en geniş sigorta platformu Sigortam.net’in üstüne çevrildi.

05.06.2014 - 10:02..
Whatsapp ile paylaş
Kadir İnanır'ın keçi ile oynadığı ilginç reklam İZLE

Markanın yeni reklam filmi için kamera karşısına geçen İnanır, kendisine en uygun sigortayı bulmak için, Sigortam.net’e bakıyor. Üstelik rol arkadaşı da internet ünlüsü bir isim: “Neeet” diye bağıran keçi.

Kadir İnanır'ın keçi ile oynadığı ilginç reklam İZLE

Kadir İnanır'ın keçi ile oynadığı ilginç reklam İZLE

KADİR ABİ İLE NEET DİYE BAĞIRAN KEÇİ AYNI KAREDE

Sigortam.net’in, Türk sinemasının bakışları ile efsane usta aktörü Kadir İnanır’ın başrolünü bir keçi ile paylaştığı yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu. 2 Haziran akşamı televizyon ve internet üzerinden yayına giren reklam filminde, Kadir İnanır sigorta hizmeti almak isteyen tüm izleyicileri, “Kazancım net, Sigortam.net” sloganıyla öncelikle Sigortam.net’e bakmaya çağırıyor. Sigortam.net’in İcra Kurulu Başkanı Serdar Dinçaslan reklam filmi hakkında şunları söylüyor: “Kadir İnanır, yıllarını sinemaya adamış, pek çok ölümsüz karakteri canlandırmış ve Türk toplumunun gönlünü fethetmiş bir isim. Kendisinin sanatında ve sergilediği duruşta dürüstlük, kararlılık, planlılık ve irade vazgeçilmez ilkeler olarak göze çarpıyor. Kadir İnanır'ın reklam filmindeki rol arkadaşı ise "neeet" diye bağıran bir keçi."

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir