taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.6616
6.3549
1427.02
101849.19
259.777

Kılıçdaroğlu'ndan grevdeki işçişlere: Grev haktır

Kemal Kılıçdaroğlu, Habertük'te yayınlanan Kübra Par'la açık ve net programına konuk oldu. Kılıçdaroğlu programda, CHP'li belediyelerdeki çöp sorununu yaşanan grevlere bağlayarak "Grev haktır" dedi.

Haber Merkezi | 25.03.2019 - 21:55..
Whatsapp ile paylaş
Kılıçdaroğlu'ndan grevdeki işçişlere: Grev haktır

31 Mart Yerel Seçimleri'ne sayılı günler kala CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Habertürk'te yayınlanan Kübra Par'la açık ve net programına konuk oldu.

Sunucunun "CHP'li belediyeler fark yaratabilecek mi?" sorusu üzerine konuşan Kılıçdaroğlu, çöp dağlarını grevdeki işçilere bağladı.

Kılıçdaroğlu'ndan grevdeki işçişlere: Grev haktır

"FARKI GÖZLERİNİZLE GÖREBİLİRSİNİZ"

Kılıçdaroğlu, CHP'li belediyelerin fark yaratacağını savunurken "Kadıköy'e bakın. Farksa fark. CHP'li belediyeler ile diğer belediyelerin olduğu yerleri kıyaslayın. Çok açık ve net. Gözlerimizle görebiliriz. Özel bir bilimsel çalışma yapmaya gerek de yok. Gidip gezdiğinizde buradaki durumu görebiliyorsunuz zaten." dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan grevdeki işçişlere: Grev haktır

Kemal Kılıçdaroğlu: Grev haktır VİDEO

"GREV HAKTIR"

Kılıçdaroğlu, bazı belediyelerde yaşanan çöp sorunları için de "Eskiden çöp dağları varmış. E grev olmuş. Grev hak tabii. İşçiler grev yapmış, çöp toplamamışlar. Anayasal bir hakkı suçlama hakkınız var mı sizin?" ifadelerini kullanarak yaşanan çöp sorununun, grevler nedeniyle meydana geldiğine işaret etti.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir