taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8109
6.4315
1460.9
108786.06
272.888
42539.58

Kılıçdaroğlu'ndan kaçak sigara satıcısına destek

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Erzurum'da bir kahvehanede konuştuğu kaçak sigara satıcısına "Hiç korkma kaçaksa kaçak. Sigara satmaya devam et kardeşim. Ben senin arkandayım." desteğinde bulundu.

22.11.2014 - 14:43..
Whatsapp ile paylaş
Kılıçdaroğlu'ndan kaçak sigara satıcısına destek

KEMAL

Partisinin Erzurum Bölge Toplantısı'na katılmak üzere kente gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şehit Üstteğmen İsmail Aksu Mahallesi'nde kahvehanelerde vatandaşlarla bir süre sohbet etti.

"BEN KAÇAK SİGARA SATIYORUM"

Sohbeti sonrasında toplantıda konuşma yapan Kılıçdaroğlu, kahvede konuştuğu bir kaçak sigara satıcısının "Ben suçluyum kaçak sigara satıyorum.Onunla çoluk çocuğumu geçindiriyorum beni hapse atıyorlar. Çıkıyorum yeniden kaçak sigara satıyorum, başka yapacak işim yok." dediğini söyledi.

Kılıçdaroğlu'ndan kaçak sigara satıcısına destek İZLE

"DEVAM ET KARDEŞİM BEN SENİN ARKANDAYIM"

Kılıçdaroğlu da bu sözlerin üzerine kaçak sigara satıcısını destekleyen bir açıklamada bulundu:

"Dedim ki 'evine götürdüğün her lokma helaldir ve senin alınterinin hakkıdır' dedim. Hiç korkma kaçaksa kaçak. Sigara satmaya devam et kardeşim. Ben senin arkandayım. Ona dedim ki. Eskiden bizim tütünümüz, yerli sigarımız vardı. Şimdi var mı? Hayır yok. Kime verdiler. Uluslararası tekellere verdiler. Hep beraber yabancı sigara içiyoruz. Biz tüketiyoruz onlar kazanıyor."

Kılıçdaroğlu'ndan kaçak sigara satıcısına destek

Kılıçdaroğlu'ndan kaçak sigara satıcısına destek


YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir