Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-off Turu ilk maçında sahasında oynayacağı Twente maçı öncesi başarılı file bekçisi Altay Bayındır taraftara veda etti.
Müsabaka öncesi yapılan anons ile sahanın ortasına gelen Altay Bayındır, sarı-lacivertli taraftarların tezahüratları eşliğinde son kez tribünleri selamladı
Manchester United'a imza atacak
Altay Bayındır’ın geçtiğimiz günlerde Manchester United için sağlık kontrolünden geçtiği de iddia edilmişti.
Altay Bayındır’ın Manchester United ile gelecek günlerde resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.
![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2023/08/24/altay-bayindir-kadikoyde-taraftara-veda-etti_78ee6985.jpg)
Livakovic, maçı Kadıköy'de takip etti
Öte yandan Fenerbahçe’nin prensip anlaşmasına vardığı ve transfer görüşmelerini tamamlamak için İstanbul’a getirdiği Hırvat kaleci Dominik Livakovic, Twente maçı öncesi sahaya gelerek, sarı-lacivertli taraftarları selamladı.
Sahanın ortasına gelen Livakovic’e Fenerbahçe taraftarı tezahüratlarla destek verdi.
Hırvat file bekçisinin önümüzdeki günlerde sağlık kontrolünden geçerek sarı-lacivertli kulübe imza atması bekleniyor.
![](https://icdn.ensonhaber.com/crop/1200x0/resimler/diger/kok/2023/08/24/altay-bayindir-kadikoyde-taraftara-veda-etti_794d1141.jpg)
Daha Fazla Yorum Yükle
0 Yorum Yapılmış