Dolar
7.0136
1.6625%
Euro
8.3219
1.9141%
Altın
2041.25
1.081%
Borsa
1094.15
0.6429%
G. Altın
460.026
2.9288%
Bitcoin
79919.37
2.3086%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C
  Fatih Terim: Bunu hak etmedik

  Fatih Terim: Bunu hak etmedik

  Şampiyonlar Ligi 5. maçında Belçika ekibi Brugge ile 1-1 berabere kalan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, "Son dakikada gol yemek moda oldu" dedi.
  • 27.11.2019 - 00:14
  Fatih Terim: Bunu hak etmedik

  Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde Club Brugge ile 1-1 berabere kaldığı maçın ardından teknik direktör Fatih Terim, açıklamalarda bulundu.

  İyi oynamalarına karşın özellikle son dakikada yedikleri beraberlik golüne hayıflanan Terim, şunları söyledi:

  "SON DAKİKADA YEMEK MODA OLDU"

  "İkinci golü bulabilirdik özellikle ilk yarıda. İkinci yarı da şans geldi. Onlar da pozisyona girdiler ama 92'ye taşımış bir takım, orada kalabalıksa, Mariano'ya çarptı, bir şeyler oldu... Bu sene de böyle bir moda geçiriyoruz, son dakikada yeme modası.

  Fatih Terim: Bunu hak etmedik #1

  "BU SKORU HAK ETMEDİK"

  Oyuncuların çok iyi mücadele ettiklerini söyleyebilirim. Her şeye rağmen çok iyi mücadele olduğu kanısındayım. Bunu hak etmedik esasında, başka bir şeyin başlangıcını yapabilirdik ama topa doğru çıkmamak. Rakibimizin 3 tane çok hızlı futbolcusu var. Bizim ise kontratak oynayacak hızlı oyuncumuz yok. Bu skoru hak etmediğimizi söyleyebilirim. Yapacak bir şeyimiz yok. Son maça kadar uğraşacağız. Koymayacağım oyuncular ya da değiştireceğim bazı şeyler olabilirdi.

  Fatih Terim: Bunu hak etmedik #2

  "ÖMER BAYRAM'IN SÖZLERİ DE NEGATİF ETKİLEDİ"

  Ömer'in özellikle 'Koşamıyorum, bittim, beni değiştirin' demesi de takım içinde bazı şeyleri de negatif etkiledi. Dolayısıyla 1 puan anca oldu bugün, tamamen kazanmak istiyorduk. 1 puan isteyebileceğimiz bir şey değildi. Çocukların emeklerine de üzüldüm. Mücadele yönünden, Galatasaray ruhu istediğim şey vardı. Hiçbir problemimizi bize hissettirmediler. Hakikaten çok üzüldüm, bunu hak etmedik. Daha önce yesek belki reaksiyon gösterebilirdik.

  Fatih Terim: Bunu hak etmedik #3

  "EKONOMİK OLARAK DA İYİ DURUMDALAR"

  1 kişi, Selçuk ve Emre, 13'üz. Mümkün olsa hiç değiştirmeyecektik. Mücadele olarak istediğimiz Galatasaray vardı. 2. golü bulabilirdik. Daha önce yesek karşı reaksiyonu gösterebilirdik. Yapacak bir şey yok, böyle oynamaya devam edelim. Bu sene Brugge'e yenildik mi? Yok. Neleri almalıyız, neleri almamalıyız, nasıl bir takım kurmalıyız, bu çok uzun bir konu. Rakip takımın alabileceği kapasitedeki oyuncuları biz alamayız. Onları o kadar aşağıda görmeyelim. Ekonomik olarak da iyi durumdalar.

  Fatih Terim: Bunu hak etmedik #4

  "BUNU HAK ETMEDİK"

  92'de bunu hak etmedik. İyi mücadele ettik ama ideal miydik? Hayır. Bazen ne kadar koştuğunuz değil, nasıl koştuğunuz önemli. Mücadele önemli ama bazen doğru koşmak gerekir. Sattığımız kadar alabiliyoruz. Devre arasında böyle bir imkan çıkarsa mutlu oluruz ama çıkmazsa da bir takım değişimler yaşayacağımızı söylüyorum hep.

  Fatih Terim: Bunu hak etmedik #5

  "OPERASYONLAR YAŞAYACAĞIZ"

  Devre arasında operasyonlar yaşayacağız. Aldığımız oyuncuların adaptasyonu geç olmuş olabilir, devre arasında daha iyi isimleri, daha tecrübeli isimleri alabiliriz. Lemina son zamanlarda çok iyi oynayan ve kazandığımız bir isim oldu. Galatasaray'ın olduğu her yerde umut vardır, iddia vardır. Her geçen gün daha iyi oynadığımızı düşünüyorum. Ancak bugün şartlarımız çok kısıtlıydı. Şikayet de etmiyoruz. İyi işler yaptık."

  Görüş Bildir