Euro
9.9824
0.6%
Dolar
8.409
0.73%
Altın
489.56
0.58%
Borsa
1.409
0.65%
Bitcoin
321.416
-3.90%
31ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 31 C

  Barbie sihirli dünyanın kapısını açıyor İZLE

  'Barbie ve Sihirli Dünyası' minik sinemaseverlerin kalbini kazanmaya geliyor!
  • 14.08.2014 - 17:34
  Barbie sihirli dünyanın kapısını açıyor İZLE

  Barbie sihirli dünyanın kapısını açıyor İZLE #1

  Yıllardır popülaritesini hiç kaybetmeyen ve kız çocuklarının göz bebği olan Barbie yeni müzikal macerasıyla beyazperdeyi süslemeye geliyor. Barbie'yi yeni macerasında prenseslikten sıkılan Derin olarak izleyeceğiz. Yönetmenliğini Karen J. Lloyd'un üstlendiği filmin senaryosu ise Brian Holefeld'e ait.

  Barbie ve Sihirli Dünyası Türkçe Fragman İZLE

  İngilizce seslendirme kadrosunda Kelly Sheridan, Brittany McDonald, Chanelle Peloso, Ashleigh Ball ve Tabitha St. Germain gibi isimler yer alırken, ülkemizde Pınar Erengil, Damla Pehlevan ve Ayça Koptur'un sesleri karakterlere hayat verecek.

  FİLMİN KONUSU

  Prensesliğin getirmiş olduğu sorumluluklardan sıkınlan Derin, zamanının çoğunu sarayın arka bahçesinde kitap okuyarak geçirir. İçine kapanık bir prenses olan Derin arka bahçede vakit geçirmekten çok mutludur. Derin, bir gün krallık bahçesinde dolaşırken tıpkı okuduğu bir kitapta olduğu gibi gizli bir kapı keşfeder. İçeriye adım attığındaysa kendini büyülü ve süprizlerle dolu bir dünya beklemektedir. Derin burada bir deniz kızı olan Nehir ve peri Ela ile tanışır ve onlardan Malucia adlı birinin bu evrendeki tüm sihri almaya çalıştığını öğrenir.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir