Dolar
7.3384
0.0095%
Euro
8.6277
0.1392%
Altın
2019.31
-0.4073%
Borsa
1075.52
0%
G. Altın
476.922
-0.3191%
Bitcoin
87041.02
-0.0674%
22ºC
İstanbul
Güneşli 22 C
  Çanakkale Yolun Sonu başrolde Pala Memati

  Çanakkale Yolun Sonu başrolde Pala Memati

  Hollywood tekniğiyle çekilen Çanakkale Yolun Sonu filminin ilk teaserı tık rekoru kırıyor..
  • 22.01.2013 - 00:35
  Çanakkale Yolun Sonu başrolde Pala Memati

  Çanakkale Yolun Sonu başrolde Pala Memati #1

  Başrollerini Kurtlar Vadisi dizisinin fenomen karakteri Memati'yi canlandıran Gürkan Uygun ile Umut Kurt, Berrak Tüzünataç, ve Mahir Günşıray'ın paylaştığı Çanakkale Yolun Sonu filminin teaser görüntüleri sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor.

  SİNEMASEVERLERDEN TAM NOT

  Sinemaseverlerden tam not alan, İngiliz oyuncu Stephen Chance ile Ben Warwick'in de rol aldığı "Çanakkale Yolun Sonu" filmi 15 Mart 2013'te vizyona girecek.

  Hollywood çekim tekniğiyle görsel efektlerin hazırlandığı film hakkında sosyal medya forum sayfalarında özellikle görsel efektler beğeni aldı.

  Çanakkale Yolun Sonu film setinden kareler

  Çanakkale Yolun Sonu başrolde Pala Memati

  Çanakkale Yolun Sonu başrolde Pala Memati #2

  FİLMİN KONUSU

  Takvimler Nisan 1915'i gösterdiğinde I. Dünya Savaşı'nın en çetin cephelerinden biri olan Çanakkale'de işgalci güçler aylardır sürdürdükleri kuşatmadan hiçbir şey elde edememiş haldedirler. Anzak güçleri daha sonra kendi isimleriyle anılacak olan Anzak Koyu'nda mağlup edilmişlerdir...

  İSİMSİZ KAHRAMANLARIN SAVAŞI

  İçinde isimsiz kahramanlar Muhsin ve Hasan kardeşlerin de yer aldığı Hilal-i Ahmer cemiyetine mensup destek birliği zorlu bir yol sonrası cepheye ulaşır. Ne var ki siperlere girdikleri anda savaşın tahmin edemedikleri sert ve acımasız yüzüyle karşılaşırlar. Muhsin oldukça keskin bir nişancıdır ama her gün ölümle buruna burunadırlar. Yüzbaşı İbrahim Adil, Muhsin'i keskin nişancı olarak görevlendirmiştir ve yüzbaşıdan istediği tek şey kardeşi Hasan'ın cephe gerisinde görevlendirilmesidir. Muhsin bir başka keskin nişancı olan Şeref ile beraber en ön saflardaki düşman askerlerini avlarken keskin hüneri ve Ancak'ları tek tek indirmesi de tüm koya adının duyulmasına neden olacaktır. Fakat Anzak kuvvetlerinin başındaki İngiliz Binbaşı Steward'ın bu namlı Türk askerine karşı manevrası da gecikmeyecektir...

  GENEL DİREKTÖR SERDAR AKAR

  Çalışmaları uzun süredir devam eden Çanakkale Savaşı'nı konu alan filmin genel direktörlüğünü Serdar Akar, yönetmenliğini Kemal Uzun üstleniyor. Çanakkale Savaşı'nda yaşananları merkezine alacak film, isimsiz kahramanlar üzerinden Çanakkale cephesini orada yaşananları, kısaca bu dramatik öyküyü yeni bir bakış açısıyla beyazperdeye taşıyor.

  Görüş Bildir