Hugh Jackman'ın gösterisi iptal edildi

hugh-jackman

Konuya ilişkin açıklamaya göre, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde 17 Mart'ta ilk gösterisini gerçekleştiren Jackman'ın ses tellerinde başlayan kanamanın ilerlemesi üzerine 18, 19 ve 20 Mart tarihlerinde yapılacağı açıklanan diğer gösterileri iptal edildi.

AMERİKA'DAKİ DOKTORUNDAN BİLGİ ALINDI

Sanatçının sağlık durumunu takip eden Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Ses Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. İsmail Koçak, Hugh Jackman'ın ABD'deki özel doktoru Gwen Korovin ile yaptıkları istişare sonucunda bu kararı almak zorunda kaldıklarını belirtti.

Doç. Dr. Koçak, süreçle ilgili şunları kaydetti:

"Hugh Jackman’ın ses teli muayenesinde sol vokal kordda kanama saptanarak tedavi altına alındı. Sayın Jackman'ın ABD'deki doktoru ile ortak değerlendirmemizin ardından vardığımız sonuç performansın devam etmesinin mümkün olmayacağıdır. Bu dönemde aktif kullanımı ileride kalıcı ses teli hasarı yaratabilecektir. Ancak tedavisi tamamlandıktan sonra gösterilerine kaldığı yerden devam edebilir."

Hugh Jackman'ın gösterisi iptal edildi

HUGH JACKMAN: BUNU TELAFİ EDECEĞİM

Hugh Jackman da hayranlarına yaptığı açıklamada, "Merhaba. Size üzülerek şunu söylemek istiyorum ki sol ses telimde kanama olduğu tespit edildi. Doktorlarım İsmail Koçak ve Gwen Korovin'in tavsiyeleri üzerine, Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki şovumun geri kalanını iptal etmek zorunda kaldım. Önümüzdeki günlerde, bir süre ses tellerimi dinlendirmek durumundayım. Bir yere ayrılmayın. Mümkün olan en kısa sürede İstanbul'a dönüp, bunu telafi edeceğim" ifadelerini kullandı.

Hugh Jackman'ın gösterisi iptal edildi

BİLET ÜCRETLERİ 19 MART'TAN İTİBAREN İADE EDİLECEK

Gösterinin bilet bedellerinin tamamının iade edileceği, iadeyle ilgili prosedürlerin "www.zorlucenterpsm.com" adresinden, Zorlu gişelerinden, Biletix'ten, www.biletix.com"dan ve 0850 222 67 76 no'lu çağrı merkezinden öğrenilebileceği bildirildi.

Hugh Jackman İstanbul'da VİDEO