Dolar
7.3571
0.2206%
Euro
8.7139
0.4125%
Altın
1944.58
-0.4693%
Borsa
1083.83
-1.4932%
G. Altın
460.112
-0.1956%
Bitcoin
86968.09
2.1556%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  İşte Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda'nın afişi

  Büyük bir merakla beklenen 'Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda' filminin afişi sinemaseverlerle buluştu.
  • 09.01.2013 - 13:24
  İşte Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda'nın afişi

  İşte Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda nın afişi #1

  Sinem Kobal, Sedef Avcı, Burcu Kara, Engin Altan Düzyatan, Gürgen Öz, Cemal Hünal, Öykü Çelik, Nurseli İdiz, Ali Ersan Duru, Gökçe Özyol ve Özge Ulusoy'dan oluşan dev kadro, konusu ve çekim kalitesiyle Romantik Komedi 2 ile sinemaseverlerin salondan mutlu ayrılmasını sağlayacak.

  Romantik Komedi 2 - Fragman

  İşte Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda nın afişi #2

  14 ŞUBAT'TA VİZYONA GİRECEK

  Film, birincisinde olduğu gibi şehir hayatının en güzel ve in mekanları, ünlü modacıların tasarımları ve markalarıyla oluşturulan kostümler, her türlü görsel estetiği barındıran görüntüleriyle Amerikan romantik komedilerini aratamayacak türden bir film olarak hazırlandı. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde vizyona girecek, İstanbul, Antalya ve Tekirdağ'da sekiz haftada çekilen filmin yapımcılığını Boyut Film/Murat Tokat üstleniyor. Reklam yönetmeni Erol Özlevi'nin ilk uzun metraj filmi olan Romantik Komedi 2 Bekarlığa Veda'yı Aslı Zengin ve Ceren Aslan birlikte kaleme aldılar.

  YAPIMCI: MURAT TOKAT

  YÖNETMEN: EROL ÖZLEVİ

  OYUNCULAR: SİNEM KOBAL- ENGİN ALTAN DÜZYATAN- SEDEF AVCI -CEMAL HÜNAL -BURCU KARA -GÜRGEN ÖZ -ÖYKÜ ÇELİK -GÖKÇE ÖZYOL –ÖZGE ULUSOY -KUBİLAY PENBEKLİOĞLU- ALİ ERSAN DURU-NURSELİ İDİZ -ROZET HUBEŞ KONUK OYUNCULAR ÜNAL SİLVER -SELİM BAYRAKTAR

  SES: SEÇKİN AKYILDIZ

  IŞIK: DURMUŞ DEMİREZEN

  MÜZİK: YILDIRAY GÜRGEN

  GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: JAMES GUCCIARDO

  GENEL KORDİNATÖR: CEREN ASLAN

  SENARYO: ASLI ZENGİN – CEREN ASLAN

  FİLMİN KONUSU

  Zeynep Ergün'le evli, Esra ise Mert'le evlilik hazırlığındadır. Didem arkadaşları arasında tek bekar olarak kalmıştır. Didem hala Cem'den bir evlilik teklifi alamaması yüzünden evlenmeye giden yol adlı bir kitabı okumaya başlar. Kitapta okuduğu taktikleri sevgilisi Cem 'in üzerinde denediği halde olaylar hiç ummadığı şekilde gelişir. Aynı zamanda ünlü bir oyuncu olan Cem'in yeni filminde başrolü paylaştığı Gözde yüzünden Didem'in kıskançlık krizleri başlar. Didem'in Esra ve Zeynep'i de yanına alarak Cem'i gizlice takibe alması erkekler tarafından planlanan Mert'in bekarlığa veda partisinin ortaya çıkmasına sebep olur. Bekarlığa Veda gecesinde yaşananlar bütün herkesin ilişkisinde sürprizlere yol açacaktır.

  Görüş Bildir