Miniatürk'te çocuk şenliği

Miniatürk'te çocuk şenliği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş.'ye bağlı olarak faaliyet gösteren Türkiye'nin ilk Minyatür Parkı Miniaturk, her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocuklar için muhteşem bir program hazırladı.

22 Nisan'da 11 ülkeden çocuk halk oyunları ekiplerinin katılacağı "Uluslararası Halk Oyunları Gösterisi", 23 Nisan'da da geleneksel "23 Nisan Miniaturk Çocuk Şenliği" ile çocuklar, unutamayacakları doyumsuz saatler yaşayacaklar.

Uluslararası Halk Oyunları Gösterisi

Ülkeler arasındaki barış, dostluk ve kardeşliğin büyüleyici müzik ve dans gösterileriyle sergileneceği programda Türkiye, Arnavutluk, Bosna Hersek, Endonezya, Hindistan, Makedonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Ukrayna ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nden gelecek grupların halk oyunları gösterileri yer alacak. Program, 22 Nisan'da saat 15.00'te başlayacak.

23 Nisan Miniaturk Çocuk Şenliği

Geleneksel "23 Nisan Miniaturk Çocuk Şenliği" " ile çocuklar, bu yıl da unutamayacakları doyumsuz saatler yaşayacaklar.
Birbirinden renkli animasyonlar, palyaço ve kukla gösterisi, Nasrettin Hoca ve İbiş karakterlerini temsil eden maskotlar, Hacivat ile Karagöz, tahta bacak, yüz boyama ve birbirinden eğlenceli yarışmalar, 23 Nisan'da çocukları bekliyor.
Program, 23 Nisan'da saat 12.00'de başlayacak.
Ziyaretçiler, 22 ve 23 Nisan tarihli programları izlemek için giriş ücreti haricinde herhangi bir ücret ödemeyecekler.