Petrol
109.65
0.50%
Euro
17.5972
-1.29%
Dolar
16.5869
-1.76%
Altın
980.21
-1.20%
Borsa
2554
0.00%
Bitcoin
351.380
-2.86%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Miss Piggy Muppets Aranıyor ile ekranlara geri döndü - izle

  Miss Piggy, uzun ve bol yıldızlı bir Avrupa turunu kapsayan, yeni Disney filmi 'Muppets Aranıyor' ile ekranlara geri döndü.
  • 13.02.2014 - 15:10
  Miss Piggy Muppets Aranıyor ile ekranlara geri döndü - izle

  Miss Piggy Muppets Aranıyor ile ekranlara geri döndü - izle #1

  Filmin Avrupa çekimlerinde romantizme kapılan Miss Piggy, Kermit'i yıllardır evliliğe ikna etmeye çalışıyordu. Peki Yüce Diva, 13 Haziran 2014'de vizyona girecek olan filmde ne giydi? Moda ikonunun giysileri, Vivienne Westwood tarafından tasarladı. Buna, düğün için hazırlanmış, beyaz ve mükemmel bir elbise de dahil... tabi eğer bir düğün olursa.

  Muppets Most Wanted Fragman 2 - izle

  Miss Piggy ayrıca, filmde kullanılmak üzere uzun, gümüş rengi, elle dokunmuş çiçekli dantelden bir gece elbisesi seçti. Herkesin kafasındaki soru ise şu: Miss Piggy'nin rüyalarındaki Vivienne Westwood tasarımıyla yürüdüğünü ve Kermit'le evlendiğini "Muppets Aranıyor" filminde görebilecek miyiz?

  MUPPETS HAKKINDA

  Disney filmi 'Muppets Aranıyor' aralarında Berlin, Madrid, Dublin ve Londra'nın da bulunduğu Avrupa'nın en heyecan verici bazı yerlerindeki büyük sinemalarda kapalı gişe oynayan tüm Muppets üyelerini bir dünya turuna çıkarıyor. Fakat kargaşa, kuklaların peşini uzak diyarlarda da bırakmıyor ve kuklalar kendilerini farkında olmadan dünyanın bir numaralı sabıkalısı, Kermit'e tıpatıp benzeyen Constantine ve onun Ricky Gervais tarafından resmedilen sağ kolu, İki Numara lakaplı Dominic'in başında bulunduğu uluslararası bir suç eyleminin içinde buluyorlar. Filmde Tina Fey cesur bir hapishane gardiyanı olan Nadya rolünde karşımıza çıkıyor. Ty Burrell ise İnterpol ajanı Jean Pierre Napoleon'u canlandırıyor.

  13 HAZİRAN'DA VİZYONA GİRİYOR

  Disney filmi "Muppets Aranıyor" yönetmeni, James Bobin. Filmin yapımcılığını ise David Hoberman ve Todd Lieberman üstleniyor. Senaryo, Bobin ve aynı zamanda John Scotti ile birlikte baş yapımcılığı üstlenen Nicholas Stoller'a ait. Muppets Aranıyor'un müziklerini Oscar ödüllü şarkı yazarı Bret McKenzie yaptı. "Muppets Aranıyor" 13 Haziran 2014'te vizyona girecek.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir