Oktoberfest İstanbul'da coştu coşturdu

uOktoberfest İstanbul'da coştu coşturdu

Dünyanın en köklü ve eğlenceli festivallerinden Almanların meşhur festivali Oktoberfest bu yıl Pepe Events'in başarılı organizasyonu ile Kemer Golf & Country Club'da gerçekleşti.

Geleneksel Alman Oktoberfest menüsü ile çeşit çeşit sosisleri, patates salataları, makarnaları, çorbaları, bretzel ve apfelstrudel gibi tüm orjinal lezzetlerin birlikte tadılmasına olanak sağlayan etkinlik ile Türk-Alman kültürlerinin kaynaştığı sıcak bir ortam oluştu. 12 saat kesintisiz süren etkinliğin oluşmasında Alman ve Türk kültürünü yakından tanıyan bir komite bulunuyor.

CAN BONOMO KONSER VERDİ

Medya sponsorluğunu tv8'in üstlendiği etkinlikte Can Bonomo'da bir konser verdi. Festivalde, üniversite müzik grupları Deep Note ve Namütenahi katılımcılar ile buluştu.

2012 Bavaria Oktoberfest Kraliçesi Barbara ve Almanya'nın önemli ekran yüzlerinden sunucu Daniela Vukovic, Alman firmalarının Ceo'ları, ünlü iş adamları, üst düzey basın, yabancı konsolosluk temsilcileri, elçilik yetkilileri ve Alman Vakıflarının bir araya geldiği festivalin ünlü misafirleri de vardı.

ETKİNLİĞİN ÜNLÜ MİSAFİRLERİ

Etkinliğin ünlü misafirleri arasında Erman Toroğlu, Ümit Karan, Önder Açıkbaş, Gülhan Şen, Arel, Taner Güngör, Salih Keçeçi, Leyla Bilginel, Can Tanrıyar ve Bora Gencer gibi isimler bulundu. Türk, Alman tüm katılımcılar Alman kültürünün bir parçası olan yiyecek ve içecekler ile keyifli bir gün geçirdiler.