Euro
10.14
0.25%
Dolar
8.6611
0.11%
Altın
490.98
-0.19%
Borsa
1.407
0%
Bitcoin
376.903
3.01%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C

  Turkcell ile efsane Yıldızlı Geceler konserleri başlıyor

  Turkcell Yıldızlı Geceler, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi yeniden müzikseverle buluşuyor.
  • Haber Merkezi
  • 29.08.2018 - 14:20
  Turkcell ile efsane Yıldızlı Geceler konserleri başlıyor

  Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde iki hafta sürecek müzik şöleninde, birbirinden değerli sanatçılar en özel şarkılarınıhayranları için seslendirecek. 30 Ağustos’ta Volkan Konak’la başlayacak konser serisi, 9 Eylül’deki Zara konseriyle sona erecek.

  MÜZİK ŞÖLENİ

  Turkcell’in bir klasik hale gelen ‘Yıldızlı Geceler’ konserleri bu yıl Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde Poll Production organizasyonuyla müzik severlerle buluşacak.Türkiye'nin en ünlü ve prestijli sahnelerinden biri olan Harbiye’de yıldız sanatçılar, 30 Ağustos – 9 Eylül tarihlerinde İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

  ÜNLÜ İSİMLER SAHNE ALACAK

  Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’ndeki yıldız yağmuru Volkan Konak’la başlayacak ve sırasıyla Manuş Baba, Cengiz Kurtoğlu-Hakan Altun, Edis, Berkay, Serdar Ortaç, Koray Avcı, Mehmet Erdem&Rubato ve Dostları, Hakan Altun, Serkan Kaya ve Zara ile devam edecek. ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ fizy ile müzikseverlerin ayağına gelecek.

  Turkcell ile efsane Yıldızlı Geceler konserleri başlıyor #1

  KONSERE GİDEMEYENLERE SÜPRİZ

  Türkiye’nin dijital müzik platformu fizy ise konsere gidemeyenlere özel bir sürpriz hazırlıyor. Sürpriz sayesinde ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ fizy ile müzikseverlerin ayağına gelecek. Bu sayede müzik tutkunları hayranı oldukları sanatçılarla fizy üzerinden bir araya gelerek,konserin heyecanını ve coşkusunu doyasıya yaşayabilecek.

  KONSER PROGRAMI

  En sevdikleri şarkıcıların ilk üç şarkısını fizy’den canlı olarak izleyebilecek. ‘Turkcell Yıldızlı Geceler’ konser programı: 30 Ağustos – Volkan Konak 31 Ağustos – Manuş Baba 1 Eylül – Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun 2 Eylül - Edis 3 Eylül – Berkay 4 Eylül – Serdar Ortaç 5 Eylül – Koray Avcı 6 Eylül – Mehmet Erdem&Rubato ve dostları 7 Eylül – Hakan Altun 8 Eylül – Serkan Kaya 9 Eylül -

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir