Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
413.190
1.76%
21ºC
İstanbul
Çok bulutlu 21 C
  Adriana Lima'dan bozkurt açıklaması

  Adriana Lima'dan bozkurt açıklaması

  Brezilyalı model Adriana Lima'nın sözcüsü, bozkurt işareti yapması ve uluması için güzel mankeni kandırdıklarını söyledi.
  • 26.08.2015 - 04:06

  Adriana Lima dan bozkurt açıklaması #1

  Dünyaca ünlü model Adriana Lima'nın geçen ay Miami'deki bir spor salonunda Türk boksör Buğra Öner'in ricası üzerine yaptığı bozkurt işaretinin ve ulumasının yankıları sürüyor.

  İngiliz Daily Mail gazetesi, bozkurt işareti yapan Adriana Lima'nın aslında 'terörist' bir gruba destek verdiğine dair bir Haber yayınladıktan sonra mankenin sözcüsü açıklama yaptı.

  Adriana Lima bozkurt işareti yapıp uludu İZLE

  "SİYASİ SİMGE OLDUĞUNDAN HABERSİZDİ"

  Daily Mail gazetesine konuşan sözcü, "Video, Adriana'nın Miami'deki spor salonunu ziyaret eden bir Türk boksörün suflesi ve kayda almasıyla oluştu... Kendisine, el işareti ve söz konusu nidanın da bu boksörün spor salonunun simgeleri olduğu söylendi. Yaptığı şeyin daha geniş bir anlamı olduğundan ya da siyasi bir grupla bağlantısı olduğundan habersizdi" dedi.

  "ADRİANA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADI"

  Lima'nın sözcüsü, "Adriana'nın Türkiye'deki hiçbir siyasi partiyle bağlantısı yok. Böyle örgütlerle bağlantısı olduğu yönündeki imaları da kati surette reddediyor. Kendisinin iyi niyeti istismar edilerek böyle bir video çekilmesi ve bilgisi ya da rızası olmadan yayınlanması Adriana'yı hayal kırıklığına uğrattı" ifadesini kullandı.

  İngiliz Daily Mail'den Ülkücülere terörist suçlaması

  Adriana Lima dan bozkurt açıklaması #2

  Adriana Lima bozkurt işareti yaptı

  Adriana Lima dan bozkurt açıklaması #3

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir