Dolar
7.3571
0.2206%
Euro
8.7139
0.4125%
Altın
1944.58
-0.4693%
Borsa
1083.83
-1.4932%
G. Altın
460.112
-0.1956%
Bitcoin
86968.09
2.1556%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Ahmet Kural'dan Burcu Kıratlı'ya romantik evlilik teklifi

  Kural, öyle romantik bir evlilik teklifi yaptı ki Burcu Kıratlı daha fazla naz yapamadı.
  • 08.01.2013 - 09:58
  Ahmet Kural'dan Burcu Kıratlı'ya romantik evlilik teklifi

  Ahmet Kural dan Burcu Kıratlı ya romantik evlilik teklifi #1

  "İşler Güçler" dizisinin başarılı oyuncusu Ahmet Kural, gazeteci Kenan Erçetingöz'ün kızı Burcu Kıratlı ile önceki gece nişanlandı. Maslak Sheraton Otel Qubbe'de gerçekleşen nişan merasiminde yüzüklerini takan çiftin kurdelesini Orhan Gencebay kesti. 

  Ahmet Kural'dan Burcu Kıratlı'ya romantik evlenme teklifi

  GENCEBAY'IN "DOKUNMA" ŞARKISIYLA DANS ETTİLER

  "İşler Güçler" dizisinin oyuncularının tam kadro yer aldığı nişanda, oyuncular sürpriz bir video hazırladı. Sette hazırlanan sürpriz videoda dizi oyuncularının nişanla ilgili konuşmaları yer aldı. Gecede Ahmet Kural - Burcu Kıratlı çifti ilk dansını Orhan Gencebay' ın 'Dokunma' şarkısı ile yaparken, gece boyunca Gencebay şarkıları çalındı. Gecede başta aile yakınları hazır bulunurken, Orhan Gencebay-Sevim Emre çifti, oyuncu Tolga Güleç, Ümit Erdim, şarkıcı Fettahcan, "İşler Güçler" dizi oyuncularından Murat Cemcir, Sadi Celil Cengiz, Yeliz Şar, Ceren Moray, Burak Satıbol, Şinasi Yurtsever başta olmak üzere dizi ekibi çifti bu mutlu günde yalnız bırakmadı. 

  "BİRAZCIK NAZLANDIM"

  Nişan öncesi basının karşısına çıkan Ahmet Kural - Burcu Kıratlı ikilisi, duygularını gazetecilerle paylaştı. Son derece heyecanlı olduğunu ifade eden Burcu Kıratlı, evlilik teklifini anlattı. Kıratlı, "Ahmet ayağıma güller serdi. 'Burcu Ahmet ile evlen' diye 50 kişinin seslendiği güzel bir video hazırlamıştı. Ertesi gün 'Seni Seviyorum' yazılı kocaman bir pankart hazırlattı. Birazcık nazlandım. Artık nişanlandık" dedi.

  KURAL: "EN KISA ZAMANDA EVLİLİK İSTİYORUM"

  Ahmet Kural ise, " İşaretimizi koyduk. Adı nişan. En kısa zamanda da evlilik istiyorum. Birbirimizi çok seviyoruz. Attığımız her adımda mutluluk duyuyoruz" diyerek duygularını paylaştı. 

  GENCEBAY: "KIZ VERMEK KOLAY DEĞİL"

  Orhan Gencebay nişan törenine hayat arkadaşı Sevim Emre ile birlikte katıldı. Çiftin nişan kurdelelerini kesen Gencebay, "Kız vermek kolay değildir. Ahmet de aslan gibi çok sevdiğimiz bir delikanlıdır. Gözümüz arkada değil" diye konuştu.

  Görüş Bildir