Euro
15.2338
-0.06%
Dolar
13.4135
-0.09%
Altın
795.3980
-0.05%
Borsa
2,031.01
-0.54%
Bitcoin
567.118
-1.83%
7ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 7 C

  Ahmet Özhan'ın eşine ihanetinin belgesi ortaya çıktı

  Bir süredir devam eden Ahmet-Hatice Özhan'ın boşanma davası sonuçlandı. Özhan eşine 2 milyon TL ödeyecek.
  • 31.01.2013 - 09:18
  Ahmet Özhan'ın eşine ihanetinin belgesi ortaya çıktı

  Ahmet Özhan ın eşine ihanetinin belgesi ortaya çıktı #1

  Başından beri eşinin ihanet suçlamalarını reddeden ve eşini dengesizlikle suçlayan Türk sanat müziğinin ünlü ismi Ahmet Özhan’ın 26 yıllık eşi Hatice Özhan’a geçen haziran ayında açtığı ve çekişmeli olarak süren boşanma davasının aniden sonuçlanmasının nedeni ortaya çıktı. Eşine ihanetinin belgesi ortaya çıkan Ahmet Özhan, Hatice Özhan'a 2 milyon TL ödemeyi kabul etti.

  TOPLAM 2 MİLYON TL

  Kadıköy 2. Aile Mahkemesi’nde haftabaşı görülen duruşmaya “Eşim beni Filiz Akbulut ile aldatıyor” diyen Hatice Özhan, Ahmet Özhan ve avukatları katıldı. Taraflar yaptıkları boşanma protokolünü mahkemeye sundu. Buna göre Ahmet Özhan eşine Caddebostan’daki evin satışından elde edilen 2 milyon 100 bin doların yarısını ve 250 bin dolar da manevi tazminat vermeyi yani toplam 2 milyon TL ödemeyi kabul etti.

  OTEL KAYITLARI ORTAYA ÇIKTI

  Başından beri eşinin sadakatsizlik iddialarını reddeden ve yaptığı yazılı açıklamada “Hatice Hanım dengesini ve kontrolünü kaybetmiştir, hezeyan içindedir. Bunu yapmasının yegane sebebi, Filiz Hanım ile hukuki mücadelesinde ortaya attığı aldatma dahil iddiaların hiçbirini belgeleyemediğinden, gazete haberlerini sözde delil olarak yargı mercilerine sunmak ve bir netice elde edebilmektir” diyen Ahmet Özhan’ın boşanmak için bir anda 2 milyon TL’yi gözden çıkarmasının nedeninin Hatice Özhan’ın avukatı Gözde Egemen’in mahkemeye sunduğu otel kayıtları olduğu ortaya çıktı.

  Ahmet Özhan ın eşine ihanetinin belgesi ortaya çıktı #2

  BOZBURUN'DA SEVGİLİYLE TATİL

  Otel kayıtlarında Ahmet Özhan ve Filiz Münevver Akbulut’un geçen yaz 26 Haziran ve 2 Temmuz tarihleri arasında Bozburun’da geceliği yaklaşık 580 euro olan Sabrina’s House Otel’in 111 no’lu odasında beraber kaldığı bilgisi yer alıyor. Son yıllarda pek çok ünlü ismin gözlerden uzak tatil yapmak için seçtiği oteller arasında yer alan Sabrina’s House Otel’de Özhan ve Akbulut’un bulunduğu tarihlerde Behzat Uygur’un da eşiyle kaldığı görülüyor. Özhan, Akbulut’la Sabrina’s House Otel’in 111 no’lu odasında kaldı.

  ESKİ SEVGİLİDEN HATİCE ÖZHAN'A DESTEK

  Jandarma Genel Komutanlığı Kimlik Bildirim Sistemi’nde yer alan belgeyi mahkemeye sunan avukat Egemen, bundan sonraki hayatını emekli maaşıyla geçirmek zorunda kalmaktan endişe eden müvekkiline 2 milyon TL tazminat kazandırdı. Mahkeme sürecinde ayrıca ilginç bir gelişme daha yaşandığı ve Filiz Akbulut’un eski sevgilisinin de Hatice Özhan’a haber göndererek “Ben de sizin lehinize mahkemede tanıklık etmek istiyorum” dediği de öğrenildi.


  Görüş Bildir