Ahu Tuğba'nın kızına Obama daveti

Ahu Tuğba'nın kızına Obama daveti

Eğitim hayatını Amerika'da sürdüren ünlü oyuncu Ahu Tuğba'nın kızı Anjelice Alonjtonj 'Calvin' politika dersinden %99 luk not ortalaması (A) alarak göstermiş olduğu üstün performansı ile eski senato üyesi Prof. Mishika Jett'in öğrencisi olarak öğretmeni ile birlikte Beyaz Saraya davet edildi.

HABERİN GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN

POLİTİKA DERSİNDE ÜSTÜN BAŞARI

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre, Prof. Mishika Jett'e ve kızına gelen davetiyeyi gören Ahu Tuğba, Üniversite önünde büyük şaşkınlık yaşamış ve gözyaşlarını boğulduğunu açıkladı. Okulda politika derslerinden yüzde 99 başarı ile geçen ve eski bir senato üyesi olan öğretmeninin dikkatini çeken Anjelice Alonjtonj Amerika genelinde politika derslerinde başarı yakalayan diğer öğrencilerle Beyaz Saraydavetine katılmaya hak kazandı.

AİLESİYLE KUTLADI

Önceki gün Bodrum Gümüşlük Victoria's at çiftliğinde Beyaz Saray davetini annesi ve aile dostu Salih Güney'le kutlayan Anjelice ata bindi. Annesi ile Ata binip deniz kenarında at süren Anjelice hayli neşeliydi. Güzelliği ile dikkat çeken Anjelice 'Benim için egitimim çok önemli eğer Amerika'da kariyerimi tamamlarsam çok sevdiğimTürkiye'de yaşamımı sürdürmek istiyorum' dedi.

Ahu Tuğba'nın kızına Obama daveti