Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım
ensonhaber.com

Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, hayatını kaybetti.

Koronavirüse yakalanan ve 20 gün boyunca yoğun bakımda entübe edilen Tektaş, koronaya yenik düştü.

2 çocuk babası Tektaş için Teşvikiye Camii'ne cenaze töreni düzenlendi.

Tektaş'ın naaşı kılınan cenaze namazının ardından, Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.

Zaman zaman ayakta durmakta zorlanan yakınları ise gözyaşlarını tutamadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Alişan ile telefonda görüşerek kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatı nedeniyle taziyelerini iletti.

Görüşmede, Selçuk Tektaş'a Allah'tan rahmet, ailesine ve dostlarına başsağlığı temennisinde bulundu.

CENAZE SONRASI İLK PAYLAŞIM

Kardeşinin kendi çocukları ve bebeğiyle olan karesini Instagram'dan paylaşan Alişan, "Abim bizi öksüz bıraktın gittin. Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın ve her şeyimdin. Ben şimdi sensiz ne yapacağım.

Dualar ettik, şifalar gönderdik ama hiçbiri fayda etmedi. Allah'ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı. 2 çocuğum, 2 yeğenim vardı. Şimdi 4 çocuğum var artık.

Sen rahat uyu Eyşan'ım, Ceylan'ım, Merve’m bana emanet. Seni çok seviyorum abim. Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim.

Seni bir daha görememek beni delirtiyor ama maneviyatını her zaman yaşatacağım Selçuk’um. Seni çok seviyorum. Allah’ım mekanını cennet eylesin inşallah." diyerek duygularını ifade etti.

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, son yolculuğuna uğurlandı VİDEO ARŞİV

Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım

BUSE VAROL'DAN DUYGUSAL PAYLAŞIM

Babasının ölümüyle yıkılan Tektaş'ın büyük kızı, Varol'a "Babam bıraktı, sen bırakma ne olur." dedi. Duydukları karşısında yıkılan Varol ise Tektaş'a sarılarak "Seni asla bırakmayacağım" deyip gözyaşlarına boğuldu.

Varol sosyal medyadan yaptığı paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı;

"Seni hep böyle gülen yüzünle hatırlayacağım canım Selçuk'um. Daha beraber yapacağımız çok şey vardi. 1 ay önce gideceğimiz yeri konuşmuştuk. Olmadı be Selcuk'um, Burak ammosunu çok özleyecek, seni hiç unutmayacak. En son gün gördüm ya seni, iyi ki sana seni sevdiğimi söyleme şansı verdi Allah bana.

Bu dünyadaki tanıdığım en iyi insan sendin. Hiç kalbimi kırmadın, hep senin yerin ayrı yenge derdin. Senin kalbimdeki yerin çok büyük ve hiç kapanmayacak. Ömür boyu bu acı içimizde.. İyi ki kardeş oldun bana, iyi ki çocuklarımın amcası sen oldun.."

Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım

Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım

Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım

Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım

Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım

Alişan'dan kardeşi için ilk paylaşım