Angelina ve Brad düğüne kuzenlerini bile davet etmediler

Angelina ve Brad düğüne kuzenlerini bile davet etmediler

Fransa'nın yerel kamu televizyonu France 3'ün, çiftin yalısının bulunduğu bölgedeki ekibi France 3 - Cote d'Azur'un haberine göre, sır gibi saklanan düğün bu hafta sonu gerçekleşecek. Mayıs ayında Cannes Film Festivali'nde evlilik tarihine ilişkin sorulara Brad Pitt, "henüz tarih belirlemedik " diye yanıt vererek tarih açıklamamıştı. Sade ve samimi bir törenle evlenmek isteyen çift, evlilik tarihi de dahil tüm detayları büyük bir gizlilik içinde yürütüyor. Brangelina diye anılan çiftin, en fazla 20 kişiyi davet ettiği ve davetiye bile basılmadığı söyleniyor.

Çiftin yakın kuzenleri bile, Amerikan televizyonlarına düğüne davetli olmadıklarını açıkladılar. Şimdilik düğünün kesin davetlileri yalnızca çiftin çocukları 10 yaşındaki Maddox, 9 yaşındaki Pax, 7 yaşındaki Zahara, 6 yaşındaki Shiloh ile 4 yaşındaki ikizleri Knox ve Vivienne.

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre, Brad Pitt eşine düğün hediyesi olarak 315 bin Euro değerinde Patek Philippe'in 'La Minute Repeater' adlı saatini aldı.