Euro
15.5362
0.18%
Dolar
13.7186
0.4%
Altın
786.38
0.93%
Borsa
1.91
1.61%
Bitcoin
722.630
-6.04%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C
  Arda Kural: Evim yok artık

  Arda Kural: Evim yok artık

  Şizofreni tedavisi gören bir zamanların aranan ünlü oyuncusu Arda Kural, ev sahibi tarafından evinden atıldı.
  • Haber Merkezi
  • 09.07.2015 - 04:20

  Bir zamanlar yerli Leonardo DiCaprio'su olarak anılan ve dizilerin aranan oyuncuları arasında gösterilen Arda Kural, 2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde şizofreni tedavisi gördüğü haberleriyle gündeme gelmişti.

  MADDİ SIKINTI NEDENİYLE EVİ BOŞALTTI

  Birkaç gün öncesine kadar annesi Gülnur Kural’la birlikte Büyükçekmece’deki bir apartman dairesinde yaşayan eski oyuncu, maddi sıkıntılar nedeniyle yine zor günler geçiriyor. İddiaya göre evin giderlerini karşılayamaz hale gelen Gülnur Kural, ev sahibinin isteği üzerine 10 gün önce tüm eşyalarını alıp abisinin yanına taşındı.

  Arda Kural: Artık sokakta yaşıyor VİDEO

  Arda Kural: Evim yok artık #1

  ARDA KURAL APARTMANIN BAHÇESİNDE UYUYOR

  Arda Kural ise annesinin ısrarlarına rağmen evden ayrılmak istemedi. Boş dairede kalmaya devam eden eski oyuncu, geceleri de bahçedeki hamakta uyumaya başladı. Ancak komşuları, garip davranışları nedeniyle Kural’dan rahatsız olunca polise şikayette bulundu.

  Arda Kural: Evim yok artık #2

  "ZARARI YOK, BURADAN AYRILMAK İSTEMİYOR SADECE"

  Arda Kural’ın çocukları korkuttuğunu öne süren komşuları, genç adamı bahçeden kovdu. Durumu öğrenince soluğu eski apartmanında alan Gülnur Kural ise mahalleyi ayağa kaldırdı. Komşularını bahçede toplayan Kural, “Oğlum benimle gelmiyor, çünkü burayı çok seviyor. Ben abimin evinde kalıyorum, ne yapayım param yok. Oğlumun kimseye zararı yok, buradan ayrılmak istemiyor sadece” diyerek serzenişte bulundu.

  Arda Kural: Evim yok artık #3

  TAŞLARI ALTIN ZANNEDİYOR

  Arda Kural’ın boş evde kalan kıyafetleri, komşuları tarafından valizlere doldurulup apartmanın kapısına konuldu. Apartman sakinleri, Arda Kural’ın bahçedeki taşları para olarak gördüğünü ve garip davranışlarıyla çocukları korkuttuğunu öne sürdü. Gülnur Kural da 2012 yılında verdiği röportajlarda oğlunun deniz kenarından topladığı çakıl taşlarını altın zannettiğini söylemişti.

  ARDA KURAL: EVİM YOK ARTIK

  Hürriyet'ten Zelalp Özalp'e konuşan Arda Kural , "Evim yok artık. O yüzden sevdiğim Büyükçekmece insanlarını yakından görebildiğim bu kafede yaşayacağım. Sadece burada da değil, her yer benim evim. Şezlong dolu Büyükçekmece. Buralarda uyuyorum ama mutlu uyuyorum" dedi.

  Arda Kural: Evim yok artık #4

  "ÖLMÜŞÜM HABERİM YOK"

  Kural, hakkında çıkan ‘öldü’ haberleri için ise “Ölmüşüm haberim yok. Ben hiç haber izlemiyorum. Hayattayım, mutluyum” diye konuştu.

  Arda Kural: Evim yok artık #5

  Yıldız Asyalı: Arda Kural evden çıkmıyor haberiArda Kural: Evim yok artık #6

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir