Petrol
109.28
0.06%
Euro
17.5049
-0.13%
Dolar
16.6921
-0.04%
Altın
970.24
0.03%
Borsa
2405
0.14%
Bitcoin
317.375
-6.93%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Asena Atalay'dan direk dansı açıklaması

  Oğlu Çınar'ın velayetini almak için dava açan Caner Erkin'e, Asena'dan sert yanıt geldi.
  • 15.04.2017 - 09:02
  Asena Atalay'dan direk dansı açıklaması

  Asena Atalay dan direk dansı açıklaması #1

  İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak karşı dava açan Asena Atalay, Caner Erkin hakkında zehir zemberek iddialarda bulunarak kendisine atılan suçlamaları yalanladı.

  Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre Asena Atalay,dava dilekçesindeki ifadesinde şunları söyledi:

  İCRA TAKİBİNDEN SONRA ÇOCUĞU AKLINA GELDİ

  "Caner'le imzaladığımız protokol sonrası boşandık. Bana ödemesi gereken nafakayı ve oğlu Çınar'ın bakım, eğitim gibi giderlerini ödemediği için Caner'e icra takibi başlattım.  Boşanma ilamını ve babalık görevlerini yerine getirmeyen Caner Erkin, hakkında başlattığım icra takipleri sonrası, sosyal medya üzerinden hakkımda yıpratıcı ithamlarda bulundu. Caner Erkin, çocuğunu görmeye dahi gelmiyordu. Başlattığım icra takibi ardından unuttuğu çocuğu aklına geldi ve velayet davası açtı.

  OĞLUMUN SAHTE ANNEYE İHTİYACI YOK

  Yeni eşiyle oğlunu tanıştırdığı ilk gün birlikte uyumuşlar. Oğlum Çınar, bu durumu bana ağlayarak anlattı. Şükran Ovalı'nın da oğlum Çınar'la video çekilerek sosyal medyada paylaşmış. Amacı, iyi bir anne figürü çizmeye çalışmak. Çınar'ın öz annesiyle yaşaması gerekir. Sahte anneye ihtiyacı yoktur.

  Asena Atalay dan direk dansı açıklaması #2

  AHLAKSIZ YAŞAM SÜRMEDİM, BEN ALKOL KULLANMAM

  Caner Erkin'in iddia ettiği gibi ahlaksız bir yaşam sürmedim. Onunla gittiğim davetlerde alkol alıp bayıldığımı ileri sürüyor. Yanımda eşim varken iddia ettiği bu hususların hepsi soyuttur. Ben alkol kullanmam.

  Asena Atalay dan direk dansı açıklaması #3

  BEN DE CANER'E BİSEKSÜEL Mİ DİYEYİM

  Caner'i asla aldatmadım. Eşimle gittiğim eğlence mekanlarında çekilen fotoğraflar, ahlaksız bir yaşam sürdüğümü göstermez. Caner de biseksüel arkadaşlarıyla lüks mekanlarda fotoğraf çektiriyor. Zamanını biseksüel arkadaşlarıyla geçiriyor diye Caner'e biseksüel mi diyeyim?

  DİREK DANSI BİR SPOR

  'Ahlaksız' dediği direk dansı bir spor. Hamilelik sırasında zayıflama hapı kullandığımı iddia etti. Ona en güzel cevap Çınar'ın sağlıklı olmasıdır. Oğlumu 22 ay boyunca emzirdim."

  Asena Atalay dan direk dansı açıklaması #4
  (Asena Atalay, direk dansı yaptığı fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı)


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir