Euro
10.1486
0.34%
Dolar
8.6617
0.11%
Altın
490.62
-0.27%
Borsa
1.407
0%
Bitcoin
377.053
3.07%
14ºC
İstanbul
Bulutlu 14 C

  'Aylin Aslım özür dilesin' kavgası ekrana taşındı

  Twitter'da kendisiyle tartışan Cihat Akbel'in bir sosyal medya programına konuk edilmesi şarkıcı Aylin Aslım'ı kızdırdı.
  • 15.04.2012 - 13:15
  'Aylin Aslım özür dilesin' kavgası ekrana taşındı

   Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #1

  Tartışmanın ilk başlama nedeni rock müziğin ikon isimlerinden Ian Curtis. Bir twitter kullanıcısının Aylin Aslım'ın siyasi düşüncelerinin Curtis'inki ile çok farklı olduğunu dile getirmesi üzerine başlayan tartışma, Aslım'ın "Abazan trollerin en neşeli saatleri bu saatler. Adamsınız, adamın dibisiniz. Sizin de işiniz zor be..." yazmasıyla daha da büyüdü. 'Abazan' lafına alınan Cihat Akbel isimli genç ve arkadaşları ertesi akşam bir trend başlattı ve "Aylin Aslım özür dilesin" mesajları hızla yayıldı. Hadise, aralarında yaratıcı ancak Aslım'ı incitecek esprilerin de bulunduğu bir geyik muhabbetine dönüştü.

  Tam konu kapandı sanılırken TRT Haber televizyonundaki daha önce Aylin Aslım ve Ece Temelkuran'ın da konuk olduğu sosyal medya programına Cihat Akbel'in konuk edileceğinin açıklanması üzerine Aylin Aslım ve arkadaşlarının tepki göstermesiyle yeniden alevlendi.

  HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN:

   Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #2

   Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #3 Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #4 Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #5 Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #6

  Aylin Aslım'a destek olan Ece Temelkuran'ın olayı FBI ile ilişkilendirmesi karşı tepkilere neden oldu. Cihat Akbel programa FBI yazılı tişörtüyle katıldı.

   Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #7 Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #8 Aylin Aslım özür dilesin kavgası ekrana taşındı #9

  Cihat Akbel'in katılacağı sosyal medya programının başka konukları da vardı. Ancak diğer konuklar son dakikada programa katılmaktan vazgeçtiklerini programın yapımcılarına ilettiler. Bunun üzerine programın sunucusu Serdar Kuzuloğlu Twitter sayfasından konuya açıklık getirdi:

  Serdar Kuzuloğlu: "Birkaç konuya açıklık getirme zamanı: @aylinaslim bu geceki konuklarımızı arayıp çıkmamaları için baskı kurmuş ve konuklarımız gelmiyor.

  Oysa bu geceki konumuz olayı değildi. Sadece 'e şahsen olayı sorup netleştirmekti. Bu konularda duruşumuz bellidir.

  Diğer konuklar , ve dedi ki " çıkmazsa çıkarız".

  Biz de bu gece programı Aylin Aslım Sendromu özel gecesi yapıyor ve sadece 'i konuk ediyoruz. Hodri meydan!

  Şimdilik son sözümüz: ve !"

  Serdar Kuzuloğlu'nun açıklamasının ardından Aylin Aslım da bir açıklama yaparak diğer konukların programa katılmasını engellediği iddiasını yalanladı:

  Aylin Aslım: "Yunus Gunce arkadaşımdır, diğer oyuncu arkadaşlarla tanışmıyorum bile . Ne baskısı? 5 yaşında mı bu insanlar? Ayıptır."

   

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir