Petrol
79.58
-3.75%
Euro
19.5009
-0.06%
Dolar
18.63
-0.03%
Altın
1.06
-0.05%
Borsa
5000
0.00%
Bitcoin
321.853
0.03%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Ayşe Duygu Ulaş'a sordu; İbretlik misin

  Ayşe Özyılmazel, otobüs durağında beklerken görüntülenen eski manken Duygu Ulaş'a sordu; İbretlik misin Duygu?
  • 19.06.2012 - 15:47
  Ayşe Duygu Ulaş'a sordu; İbretlik misin

  Ayşe Duygu Ulaş a sordu; İbretlik misin #1

  Ayşe Özyılmazel, geçtiğimiz hafta "Lüks hayattan otobüs durağına" başlığıyla magazin basınına haber olan eski manken Duygu Ulaş'la konuştu ve sordu: İbretlik misin?

  'NE LÜKS YAŞADIM NE DE ACINACAK DURUMDAYIM'

  Eski manken Duygu Ulaş'ın geçen hafta Zincirlikuyu otobüs durağında, otobüs beklerken fotoğrafları çıkmıştı. Habere bakılırsa, eski mankenin durumu kötüydü.
  Hani derler ya; ibretlikti.
  Bir sevgili uğruna kariyerini bırakırsan, ciplerden otobüslere işte böyle düşerdin. Düşmek neyse... Toplu taşıma araçlarının suçu neyse...Neyse, ben bu haberi hiç sevmedim. Sevmediğim için de, işin gerçeğini sormak için Duygu Ulaş'a Facebook'tan ulaştım. Sonra telefonla mini bir röportaj yaptım. Bakalım görelim, içimize dert etmeyelim; Duygu kızımızın son durumu neymiş?

  HAYATIM ÇOK NORMAL

  Duygu hemen konuya giriyorum, otobüs durağında fotoğraflanmışsın. Nedir başına gelenler?
  Başıma gelen bir şey yok! O gün metrobüsten inmiştim, durağa çıktım, taksi beklerken oturuyordum ve telefonla oynuyordum, çekmişler. O kadar dalgındım ki fark etmemişim. Anlayamadım, ne var bunda?

  Bence gayet normal de, sen bi' söylesene durumun kötü mü? Lüks arabalardan, otobüslere mi kaldın? İbretlik misin?
  Allah'a şükür halimden ve hayatımdan gayet memnunum. Eğer otobüse, metrobüse, metroya binmek utanç vericiyse bilemiyorum, bundan da kesinlikle gocunmuyorum.

  Sizce bu ayıp mı?
  Yok canım, olur mu öyle şey! Duygu, diyorlar ki sen şöhretten paradan lüksten bir anda düşmüşsün...

  Neden böyle diyorlar?
  Bunu ben de bilemiyorum. Mankenliği seviyor olsam da artık defilelere çıkmıyorum. Kendime ait bir gayrimenkul yatırım danışmanlığı şirketim var. Eskiden nasıl yaşıyorsam, aynı yaşıyorum. Kendi yağımla kavruluyorum. Kirada güzel bir evde oturuyorum. Herhalde haber değeri taşısın diye böyle bir tablo ortaya çıkartılmış.

  Eski sevgilin Cengiz Artam ile ilişkin yüzünden mankenliği bıraktığın doğru mu? Eğer doğruysa, tüm kadınlara ders olacaksın da...
  Yok öyle bir şey! Haberde yazıldığı gibi; Cengiz Artam ile dünya turuna çıkmışlığım da yok! Kendi evim yok, lüks arabalarım yok! Hiçbir zaman da olmadı. Ne lüks yaşadım, ne de acınacak durumdayım. Normal bir hayatım var. Yazılanlar çok saçma! 


  Görüş Bildir