Petrol
111.41
-0.56%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
488.562
2.88%
14ºC
İstanbul
Güneşli 14 C

  Ayşegül Yıldız: Beni dolandırıcılığa aracı ettiniz

  İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, dolandırıldı.
  • 28.08.2014 - 11:00
  Ayşegül Yıldız: Beni dolandırıcılığa aracı ettiniz

  Ayşegül Yıldız: Beni dolandırıcılığa aracı ettiniz #1

  Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in eski eşi Ayşegül Yıldız, sosyal medya dolandırıcılarının kurbanı oldu. Kanser tedavisi gören bir çocuk için sosyal medya üzerinden düzenlenen yardım kampanyasına destek veren Ayşegül Yıldız, dolandırıldığını anlayınca çılgına döndü.

  SAVCILIĞA VERDİ

  Hemen yatırdığı paraların dekontlarını ve iletişim numaralarını savcılığa gönderen Yıldız, insanların iyi niyetlerinin kullanılmasına isyan etti:

  "BENİ DOLANDIRICILIĞA ARACI ETTİNİZ"

  LÖSEV'in sitesinden kontrol ettim; Sude diye gönderilen ve yardım istenen çocuğun adı Barış'mış ve sevgili Barış hastalığını atlatmış. Sude diye tanıttığınız çocuk için verdiğiniz telefon numaralarını ve dekontları savcılığa ve gerekli yerlere gönderiyorum. Ben ve benim gibi yüzlerce insan hesaplarınıza para yatırdı. Sadece masum bir çocuğa yardım eli uzatabilmek için resmen çırpındık! Ve beni de bu dolandırıcılığa aracı ettiniz!

  "ALLAH'INIZDAN BULUN"

  Bir çocuğu kullanarak insanların iyi niyetini bu şekilde kullanan tüm sahtekarları Allah'a havale ediyorum. Diyecek bir şey yok Allah'ınızdan bulun!!! Gerekli hukuki işlemler başlatıldı!!! Bundan sonra kimse Instagram üzerinden yardım istemesin lütfen! Ne aracılık ederim ne de paylaşırım! Sizin yüzünüzden gerçekten ihtiyacı olanlara da artık kimse inanmayacak! Onların vebali size en büyük ceza!!!


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir