Petrol
94.7
-1.67%
Euro
18.4098
0.72%
Dolar
17.9568
0.32%
Altın
1.033
0.02%
Borsa
2801
0.00%
Bitcoin
417.473
-1.03%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Bade İşçil'e Malkoç Süalp'in ailesinden tepki

  Ünlü oyuncu ve ve eşi arasında sular durulmuyor.
  • 13.07.2015 - 10:52
  Bade İşçil'e Malkoç Süalp'in ailesinden tepki

  Bade İşçil e Malkoç Süalp in ailesinden tepki #1

  Geçtiğimiz ay Malkoç Süalp'e boşanma davası açan Bade İşçil'in "Kocam çocuğumu emzirmeme izin vermiyor. 2 yaşına geldiğinde onu Londra'ya yatılı okula göndereceğini söylüyor" iddiaları uzun süre gündemden düşmemiş, Süalp'in barışma talebinin ardından ünlü oyuncu davasını geri çekmişti.

  "SIĞINACAK YERİM YOK" DEMİŞTİ

  İşçil, geçtiğimiz günlerde yeniden mahkemeye başvurdu ve 9 aylık bebeğiyle can güvenlikleri olmadığını ileri sürerek Malkoç Süalp'e karşı koruma talep etti. İstanbul Aile Mahkemesi, "Boşanmak istiyorum ama sığınacak yerim yok" diyen İşçil'in talebini hemen değerlendirmeye aldı. 2 ay süreyle koruma tedbiri uygulanmasına hükmetti, ayrıca İşçil için 'barınma ve maddi yardım' sağlanmasına karar verdi.

  "BADE'NİN TEK DERDİ EVİ KOPARMAK"

  Mahkemeden çıkan karar, Malkoç Süalp'in ikiz kardeşi Tarkan Süalp'i isyan ettirdi. Tarkan Süalp, Bade İşçil'in Nişantaşı'nda lüks bir dairesi olduğunu öne sürdü: "Nişantaşı-Hüsrev Gerede Caddesi'ndeki Koç apartmanında Bade'nin kendi üstüne kayıtlı lüks dairesi var. Mobilyalı ve kimse oturmuyor şu anda. Madem sığınacak yeri yok, neden oraya gitmiyor? Kardeşim Savoy Konutları'da 2 milyon dolara ev almıştı, Bade'nin tek derdi o evi koparmak.

  "ÖZEL HAYATINDA DA OYUNCULUK YAPIYOR"

  Mesleğindeki gibi özel hayatında da artistlik yapıyor. Oyunlar oynuyor, yalanlar söylüyor. Onunki, tamamen kafa koparma operasyonu. Temizlikçisi bile yalanlarına dayanamadı, sonunda işi bıraktı."

  TEMİZLİKÇİ İŞİ BIRAKTI

  Tarkan Süalp, çiftin evindeki temizlikçinin 'Bade İşçil'in yalanlarına dayanamayarak' işi bıraktığını öne sürdü. Süalp, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafla, temizlikçinin İşçil'e şu mesajı gönderdiğini iddia etti: "Selam Bade Hanım, ben istifa ediyorum. Malkoç Bey'e de yapılanlar son derece haksızlık. Yukarıda Allah var. O evde yaşananlara ocaktan beri ben şahidim. Malkoç Bey'e çok haksızlık. Bunları asla hak etmiyor. Allah size akıl fikir versin. İnşallah bir gün aklınız yerine gelir anlarsınız. Beni de tehdit etmeye hakkınız yok. Anahtarı da teslim edeceğim."

  Tarkan Süalp, "Bunu sana ithaf ediyorum" notuyla Instagram'da şu sözü paylaştı: "Gerçeği söylersen geçmişinin parçası olur ama eğer yalan söylersen geleceğinin parçası olur."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir